Wpis z mikrobloga

Wywiesiłam flagę. 80 procent mojego bloku nie. Czy ja mam chodzić po domach i ha tfu ze tego nie robią? Ich sumienie. Tak samo Anka. Nie cierpie jej ale obiektywnie - nie chce - niech nie spiewa hymnu. Gorsze jest komuś narzucać ze ma to robić.
#bigbrother
  • 9
  • Odpowiedz
@agulana: No właśnie nie rozumiem gownoburzy. Moja kuzynka mieszka od 40 lat w Niemczech jest Polka. I ni #!$%@? nie spiewa niemieckiego hymnu. I nigdy nie słyszałem żeby to był problem.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: mnie bardziej śmieszą wykopki, którzy przy pierwszej akcji nie zaśpiewania hymnu bronili Ani, że nie musi znać czy wgl śpiewać, a teraz przy takiej samej akcji jest strasznie #!$%@?, ale to wiadomo przez spiny z Kamilem. I tyle ludzi na tagu mówi o hipokryzji wśród mieszkańców xdd
  • Odpowiedz
@Bigbrother juz ostatnio podjąłem rozmowę na grupie madkowej chodzi o to że ona na prawo i lewo krzyczy że JEST POLKĄ z Ukrainska dusza. Nie Ukrainką mieszkającą w Polsce od taka różnica. Jeśli uważa się za Polke powinna się hymnu nauczyć chociaż tych dwóch zwrotek. Tym bardziej że jeszcze wrzucała foty na swoim fb z marszow. Rozumiesz teraz w czym jest problem?
  • Odpowiedz
@Okoooppp: jest wielu Polaków co nie zna hymnu. I nie spiewa. Co to za argument. Maniera narzucać komuś śpiewanie hymnu. Ja śpiewam. Znam WSZYSTKIE zwrotki. Mało kto zna. I ja się już oduczyłam #!$%@? Polaków za to. Każdy ma w kwestii patriotyzmu swoje sumienie.
  • Odpowiedz