Wpis z mikrobloga

Właśnie zobaczyłem zdjęcie ślubme dziewczyny, która 2 lata temu na imprezie gdy wszyscy poszli już spać zaciągnęła mnie niemalże siłą do łazienki po to żeby zrobić mi kindybała.

Kilka dni temu widziałem zdjęcie dziewczyny z mężem i dzieckiem , która na 4 osobowej imprezie po 2 godzinach dała mi dupy a po 30 minutach dała dupy mojemu koledze.

Kolejna dziewczyna, która podczas 2 imprez w akademiku z rzędu wyciągała mnie z tłumu, szeptała mi na ucho, że dzisiaj śpię z nią zaciągała mnie do windy a 2 minuty później penetrowałem jej grotę nestle w moim pokoju.

Kiedyś dostałem też wiadmość na messagerze od pewnej Litwinki będącej na orgazmusie u nas w kademiku "Party?". Kupiłem 0.7 wódki, wypiliśmy to we 2 i po osuszeniu osttatniego kieliszka przenieśliśmy się do niej do pokoju oddając się miłosnym uniesieniom. Po tym jak spuściłem się jej na cycki one się umyła, przytuliła mnie a ja w tym samym czasie powiedziałem że muszę iść do siebie XD nie przeszkadzało jej to napisać następnego dnia że chce to powtórzyć. Ona też dodaje zdjęcie na instagram jaka to nie jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem litwinem, z którym była już podczas pobytu w Polsce.

Takich historii mam jescze sporo.

Każdy z tych 4 facetów pewnie myśli, że ma szarą myszkę, która miała przedtem tylko jednego chłopaka ale bez hehe sexu

#tinder #p0lka #przegryw #blackpill #zwiazki
  • 25