Wpis z mikrobloga

Mireczki z #motoryzacja #krakow szukam samochodu dla siebie coś z segmentu vanów do 13k, jestem przerażony historiami o handlarzach, czeskich potentatach komisowych i innych Januszach. Ktoś coś wie na temat Forda C Maxa , lub Mazdy 5 w benzynie na sprzedaż w rejonie KRK? Zwyczajnie nie chce się wbić na mine, jak lefik sesje zdjęciową w zbożu #pdk

Ps. Tak wiem za te pieniądze mógłbym wziąć 29 letnia klasę premium
  • 13
@Beefandfish: za te pieniądze to małe auto kupisz na dobrego vana może zabraknąć ( ͡º ͜ʖ͡º) Weź kredyt albo od znajomych pożycz bo lepsza mina bankowa niż samochodowa. Znajomy powinien mieć od ręki brakujące 7 tysięcy chyba że mocno się umiesz targować. Ludzie chcą duże auta za małe pieniądze.
Nadzieją dla ciebie będzie doradca motoryzacyjny jak się w ogóle taki znajdzie ale nie każdy jest dobry,
@lanah1906: Silnik 2.2 dCi zakupiony przy stanie 167 000, aktualnie 230 000 w tym czasie remont silnika, wymiana dwumasy i sprzegla, wtryski, regeneracja turbiny, pokrywa zaworów, wspomaganie wymieniane. Aktualnie do roboty uszczelka pod głowicą. Pomijam rzeczy eksploatacyjne jak rozrząd, zawieszenie, hamulce, łożyska etc Ostatnia awaria może wynikać że źle przeprowadzonego remontu silnika, ale mam już tego auta zwyczajnie dość. I proszę bez banałów "tak masz, jak dbasz" w aucie robione wszystko