Wpis z mikrobloga

A to, ze nie widzisz roznicy? No coz, mozesz nie widziec


@Norskee: Rozumiem wymieniać pastę termoprzewodzącą i ogólne czyszczenie komputera co roku, ale formatowanie xD? Jeśli nie widać różnicy to po co bawić się w stawianie systemu na nowo i instalowanie wszystkich sterowników?
@Viscop: Tak to jest jak coś dzieje się powoli, nawet nie zauważasz, że zwalnia. Tak samo jak z dnia na dzień nie zauważasz, że ci brzuch rośnie jak żresz chipsy i siedzisz na dupie całymi dniami, tylko nagle sie okazuje, ze fiflaka pod brzuchem juz nie widac i trzeba sie wychylic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo jak z dnia na dzień nie zauważasz, że ci brzuch rośnie jak żresz chipsy i siedzisz na dupie całymi dniami, tylko nagle sie okazuje, ze fiflaka pod brzuchem juz nie widac i trzeba sie wychylic ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Norskee: Posiadam wagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem to samo, kupiłem ssd za 80 zł i teraz śmiga jak szalony. A jak chciałem druga kość Ramu dołożyć to system niestety jej nie widział (być może różna częstotliwość)
@salvador5000: tak jak ktoś już pisał, kup powietrze i przedmuchaj, wymiana pasty, koszt obu ok 20zł, do tego odpal intel Turbo boost (wygoogluj sobie, może trzeba go będzie włączyć w biosie), a jeśli masz jakąś kartę graficzną to MSI afterburner do podkrecenia