Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis

Dziś rocznica odzyskania niepodległości! Dosyć spania ( ͡° ͜ʖ ͡°) 07:00:00, Poniedziałek, 11 listopada 2019. Imieniny: Marcina, Batłomieja, Teodora. Słońce podniesie się dziś o 07:07. Będzie oświecało nas 8 godzin i 47 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:54. Ciemna noc zapadnie o 17:16, ale gwiazd można wypatrywać od 16:33.

Wczoraj wieczorem ostrzegałem, dziś już widzicie. Wracają (prawie) wszystkie cukierki które wymagają ode mnie "supportu". Co najmniej do końca listopada!! Aha, taki tylko reminder, że dziś na aliexpress jest "wielka promocja" więc nie dajcie się zrobić w bambuczo bo większość traderów stosuje stare dobre praktyki pod tytułem podnieś cenę 2 dni przed!

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wejszlo: Poznań jest zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy tutaj ziemniaki, fajny slogan -„Poznań miasto doznań”, nasz prezydent przeprasza wszystkich i za wszystko, a troskliwe penerstwo pyta nas czy mamy jakiś problem. Serio, raj na Ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@buczubuczu: taką klasyką jest rynek i koziołki (trykają się o 12), zależy co chcesz robić. Nowe ZOO jest świetne - byłam w zeszłym roku i jest to jedno z lepszych tego typu miejsc w jakich byłam. Jeżeli historia to na rynku masz Muzeum Powstania Wielkopolskiego, za rynkiem jest Muzeum Narodowe (w pobliżu jest zamek królewski), a w parku Cytadeli jest Muzeum Uzbrojenia Wojska poza ubiorami żołnierzy są również czołgi i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wejszlo: zacznę od końca - pijalnie znam, chodziło się za studenta i przed ślubem z kumplami. Po już czasu nie było, a teraz, jak mieszkam na prowincji to nawet nie ma jak podejść. Do atrakcji się nie odniosę, bo mi one nic a nic nie mówią xD
Także robię taktyczny skrin i będę mieć to na uwadze, w ogóle zaskakująco mało znam Polskie miasta i miejscówki. Tyle ludzi się napala,
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Ja nie doceniałam naszego kraju. Ale nawróciłam się już :D Mam w planach duże miasta w Polsce z takich "pojedynczych" punktów, ale chciałabym też chociaż trochę poznać krainy geograficzne w Polsce, a jak się da to nawet w całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powiedzmy sobie szczerze dzisiaj to nie problem gdzieś pojechać w naszym kraju, samochodem czy nawet pociągiem to jest teraz kwestia kilku godzin
  • Odpowiedz