Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ładny, bogaty, wrzucający zdjęcia na instagrama ze swoją drugą połówką na wakacjach robi film o tym, że ma depresję i ktoś napisze, że nie wygląda, to od razu w odpowiedzi dostaje:

"Hurr durr nie tylko brzydcy i biedni ludzie chorują na depresję."

Niedawno oglądałem film 7 metrów pod ziemią o dziewczynie z depresją. Jedyne problemy jakie miała to, że czasem nie umyła zębów i nie zrobiła make upu do pracy xD. No i wiadomo - myśli samobójcze. Mówiła o tym, że poszła do psychiatry, dostała leki, a jej chłopak, przyjaciele i rodzina ją wspierali. Ofc profil na instagramie z milionem fotek jak się okazało też miała.

A co ja mam powiedzieć nie mając nic z tych rzeczy. Moja depresja jakoś nikogo nie obchodzi. Może to ja mam udawaną depresję, a ona tą prawdziwą?
#przegryw #depresja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pablovii: Wiem. Zmusilem sie do oglądania tego filmu, tylko po to żeby potwierdzić swoje przypuszczenia o czym bedzie. No i się nie pomyliłem. Najgorsze jest to, że ludzie myślą że tak naprawdę wygląda depresja.
  • Odpowiedz
@6ES7 ludzie ktorzybiora na powaznie shit pokroju 7 metrow pod ziemia to ludzie glupi albo starzy. Glupi bo sa glupi, starzy bo nie znaja internetu i nie zdaja sobie sprawy jaki to interes. Glupich nalezy wysmiewac i probowac nawrocic, starych ignorowac, im sie i tak nie da przemowic bo sa starzy i jak cos sobie ujebia to on ma racje bo przeciez tyle przezyl i #!$%@?
  • Odpowiedz
@6ES7: Czyli co, ludziom którym powodzi się lepiej od ciebie nie wolno już nawet chorować? XD ja #!$%@? nie wiem jak z waszym poziomem toksyczności możecie się dziwić ze nie macie nikogo w życiu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@6ES7: niedawno był kwik, że rodzina czy inni ludzie nie rozumieją depresji, mówią żeby iść pobiegać/przestać sie wygłupiac. Teraz jak zaczyna sie o tym mówić głośno, to znów kwik, CO WY WIECIE O DEPRESJI, DEPRESJĘ MAM JA I KOLEGA Z TAGU, ale ktos inny już nie może? Stajecie sie tacy sami jak wasi znienawidzeni rodzice/znajomi/lekarze. Rozumiem że część ludzi robi to dla lajków, ale nie możecie wrzucać ludzi do jednego
  • Odpowiedz
@6ES7: licytowanie się tym, kto ma większą depresję jest strasznie #!$%@? i niestety ale wykopki-przegrywy w tym przodują.

CHRUM MOJA DEPRESJA JEST NAJMOJSZA HURR
  • Odpowiedz
A co ja mam powiedzieć nie mając nic z tych rzeczy. Moja depresja jakoś nikogo nie obchodzi


@6ES7: a to musi obchodzic stadko fejkowych fanow na insta by byla prawdziwa? Dla kogos ta twoja depresja pewnie tez nie wygląda a bardziej pasuje na "lenistwo".
Jakue to ma znaczenie, dbaj o siebie nie kaczki kwaczace na insta. Zrob jak ona, poszukaj profesjonalnej pomocy, leków.
  • Odpowiedz