Wpis z mikrobloga

hej, wyłapaliście dzisiaj na streamie - rozmowa Malwiny z Ewą w kuchni i to, ze Malwina powiedziala, że ją pamięta w króciutkich włosach "sprzed" programu i że dlatego ona i lemi jej nie zdziwili, bo się nie poznały, tylko stała blisko i akurat słyszała jak Ewa mowi o Kamilu na castingu, mimo, ze nie bylo Kamila z nią wtedy akurat. Generalnie nie uzyła słowa casting, ale bylo to bardzo czytelne i uwazam, ze bylby to swietny pretekst do nominacji.

#bigbrother
  • 9
@amamam: wydawało mi się, że to było w sypialni podczas szykowania się do LIVE'a, ale pewna nie jestem, za to wspominki były ewidentnie "sprzed Domu WB", więc albo casting, albo legendarna impreza integracyjna w EnergyLandii, którą ktoś tu dziś przywołał. zresztą, oni od wejścia wydawali się bardziej zintegrowani, niż banda nieznajomych ludzi ma do tego prawo przy pierwszym zobaczeniu, więc jakieś spotkanie "zerowe" jest imho więcej niż pewne
mam potwierdzone info, ze nie bylo zadnego biforka przed wejsciem (przynajmniej dla wszystkich)
/ wiem, ze regulamin zabrania, ale jednak gadaly i to dosc grubo o tym, mozliwe, ze TVNowi jednak jest na reke udawanie, ze Kamil i Ewa sie nie znaja, bo widzów to zajmuje, a tak musieliby wyswietlic im tą sytuacje i zwrocic na to uwage widzow...
@amamam: tak, ja o tym właśnie pisałem dzisiaj, ale produkcja nic z tym nie zrobi bo przecież nie będą nagłaśniać tego, że się wcześniej znali, czy to z integracji (bo tak pisał @Zachom) czy to z castingów

jakby co rozmowa jest na cam1 godzina 15:19
@drzou: no niby tak, ale jednak nie podejmuja tego tematu ofijalnie np w BB nocą, tylko wszyscy sie zachwycają nagłą miłością i tym, jak Kamil sie "zmienia" pod wplywem Ewy.
@amamam: racja, analogicznie w poprzedniej edycji nie poruszali tematu, że np. Hanys i Karolina widzieli na castingu Daniela, Iza kojarzyła bodajże Justynę, a Madzia znała się wcześniej z Natalią Wróbel ;) takie tam zamiatanie niewygodnych wątków pod dywan ;)