Wpis z mikrobloga

jutro oczywiście będzie fajny marsz, na którym jest miejsce dla każdego człowieka, któremu zależy na podstawowych sprawach - wolności, równości, czystym powietrzu, prawach pracowniczych. dla ludzi, którym nie podoba się pseudopatriotyzm wymierzony przeciw określonym grupom. chcemy jednoczyć się, również tego dnia - 11. listopada to święto każdego, kto chce je obchodzić, nie tylko tych, których Wyższa Rada Prawdziwych Patriotów, złożona z faszyzujących na boku typków uzna za godnego polskiej flagi.
#marszniepodleglosci #neuropa #lgbt #antykapitalizm

Pobierz a.....i - jutro oczywiście będzie fajny marsz, na którym jest miejsce dla każdego czł...
źródło: comment_Q0fYgROfUCwUAzhXlv3MWJcX3L7dd3eu.jpg
  • 64
@jasper_burns: mogę porozmawiać jak z kolegą wyżej o symbolach, słowo dupa i pipa to nie jest dowcip wysokich lotów -> czarno
@Camilli: trzy strzały są obrzydliwe tak samo jak przekreślona swastyka, oboje znamy ich znaczenie. chwała wszystkim antyfaszystom, również niemieckim z lat 30. monarchizmu w Polsce nie ma bo od lat już żadna ze strzał nie symbolizuje monarchizmu.
@zjadlbym_kebaba: też kiedyś tak mówiłem, luz
blok queerowy - za równością

xD

@ayanami:
1. dlaczego przywiązanie do wartości z którymi się nie zgadzasz nazywasz faszyzmem?
Dla kogoś wartością może być tradycja, własny kraj etc itp.

2. Dlaczego symbolem równości ma niby być queer? Dlaczego goście twierdzący że nie ma płci ubierają się w określone stroje by podkreślić swoją płeć a nie np w szary worek?

3. Dlaczego akurat osoby z zaburzeniami własnej osobowości jak transwestyci queery etc
@Backus-Naur wracaj na główną wyzywać osoby LGBT od zboczeńców, pederastów i dewiantów.
ja nie mówię za blok queer bo do niego nie należę, co więcej czasem niektóre jednostki bym wykluczał z marszów za ewidentnie prowokacyjny, dziwaczny wygląd. ale popieram ich żądania (queer to całość LGBT, nie tylko T) - popieram równość małżeńską taką jak na zachodzie i północy Europy (a przede wszystkim prawo do spokojnego życia bez doświadczania agresji) i dlatego właśnie
@ayanami:

Te twoje tradycje i własny kraj to właśnie widać po twoich komentarzach - zrobiliście z polskiej flagi odpowiedź na tęczową, a obie mogą iść w parze.


Jest mi równie daleko do ciebie jak i do nacjololo - skoro już czytasz mój profil to wysil się i poszukaj miejsca gdzie mówię o moich poglądach.
To ty napinasz poślady ponieważ bez jednego obraźliwego słowa zadałem pytania. A zauważ że niektórym nie zadaję
a przede wszystkim prawo do spokojnego życia bez doświadczania agresji


@ayanami: kolejna manipulacja.
Nikt nie doświadcza agresji jeśli zwyczajnie nie wciska innym na siłę swoich poglądów.

Co kiblole latają i ludzi zaczepiają na ulicach, policja, mohery, kosmici, reptyle?
- Ej ty jesteś gejem?
- Tak
- Wpiehdol...

To mam mega szczęście bo jeżdże zbiorkomem ok 20 lat do pracy po różnych częściach kraju i mnie nigdy nie zaczepili.....

Podobnie jak od