Wpis z mikrobloga

@Beckham @revoolution a wg mnie super sprawa, ale samo audio wystarczy. Córka ma slaby sen i jak zdążę byc przy poczatku placzu, to latwo idzie spac dalej, ale jak przyjdę po paru minutach to jest minimum pół godziny usypiania. Taka niania wieczorami pozwala mi przyjść na czas z innego pokoju :) pewnie jak zwykle dużo zależy od dziecka
@Beckham: mam nianię audio, tanią z allegro a jako kamerkę mam xiaomi. Plus kamerki jest taki, że są to dwa różne sprzęty więc jakby jakiś nawalił to zawsze jest drugi, no i obraz widzę też będąc poza domem. Ogólnie jest to dosyć tanie rozwiązanie a kamerkę zawsze można potem uzyc do czegoś innego.
@Beckham stary telefon do pokoju dziecka i aplikacja Dormi. My tego od 5 lat używany i jest git. Żadne ekstra nianie, po prostu tel z androidem styknie. Podgląd audio i video na życzenie..telefon wpoety cały czas do ładowarki na noc, aby nie było nieprzyjemnych niespodzianek
@katarzynkaN: Kamerka Xiaomito ciekawy wybór. Czy używając jej masz podgląd na telefonie w aplikacji? Czy kamerka wykrywa jakieś ruchy czy tylko niania audio? Myślisz, że jakościowo kamerka jest lepsza od tych w nianaich elektronicznych?

@rozowy_mikro Co uważasz o osobnej kamerce Xiaomi+ niani audio? Przewaga to na pewno zasięg. Video można podglądać w każdym miejscu.

Czy może lepsza będzie np. taka niania? https://www.ceneo.pl/58355681