Wpis z mikrobloga

@Eoon: odpisałem, bo dbam o ten tag i wpisy. Jest to zobowiązanie, które wziąłem na siebie dobrowolnie, nic nie musiałem.

Ciebie nikt nie wołał, nikt nie nakłania nawet do zaglądania na ten tag, a jednak się przypałętałeś. Masz do dyspozycji czarnolistę i nie robisz z niej użytku. Coś cię zmusiło do zaglądania tutaj i pisania. Gdyby cię to nie obchodziło, ignorowałbyś wpisy. Wiem, co to jest, takie coś się nazywa ból
@jestem_na_dworzu Gdzie napisałem, że mnie to nie obchodzi? Co mnie zmusilo? Występowanie w porannych goracych z 6 godzin na bardzo niskim miejacu xD Po prostu smiechlem, że nadal to istnieje i zbiera "ogromne" liczby poparcia i wywoluje ten domniemany ból dupy ktory tak ochoczo miał występować jak zapewnial autor. Bol dupy to nie jest zwrócenie uwagi, że o tą akcje praktycznie nikt nie daje #!$%@?, to fakt. Bol dupy masz ty bo
@jestem_na_dworzu Warto tez zastanowic sie po co to robisz. Z zalozenia mialo to wywoływać ból dupy, tego na pewno nie ma. Zostaje tylko reklamowanie szkodliwego stwierdzenia z ktorym nikt w Polsce sie nie zgadza i ty również.
Bol dupy masz ty bo sie tłumaczysz z tej porażki.


@Eoon: żeby ocenić, czy to jest porażka, musiałbyś znać powody, dla których to robię, a widać nie znasz ich.

Bol dupy to nie jest zwrócenie uwagi, że o tą akcje praktycznie nikt nie daje #!$%@?, to fakt


Fakt jest taki, że masz ból dupy, bo inaczej byś ignorował tag.

Warto tez zastanowic sie po co to robisz. Z zalozenia mialo to