Wpis z mikrobloga

@Imaocetong: Niby w jaki sposób ma to więcej minusów? Właściwie każda osoba z wysokim IQ, którą znam, radzi sobie bardzo dobrze w życiu.
Spodziewam się, że masz na myśli coś w stylu: „ale osoby bardziej inteligentne więcej rozmyślają, widzą bezsens życia i są nieszczęśliwe”. Tymczasem takie osoby faktycznie mogą widzieć więcej, ale to, w jaki sposób wykorzystują ich potencjał, to już ich decyzja (można siedzieć i rozmyślać, można też działać i
@asdf88 ja to bym wręcz sprzedał trochę tych punktów żeby zjechac tak do 90-95 czyli nie żaden debil ale człowiek na tyle prosty że proste rzeczy mu sprawiają dużo radości.
może po prostu jesteś tak głupi że wpadłeś wkryzys egzystencjinalny a będąc madrym człowiekiem takowego byś uniknął ?


@AndyMendy: Bo ja wiem. Może gdybym był mądrzejszy, faktycznie dostrzegłbym jakieś rozwiązania, które są obecnie poza moim horyzontem. Szczerze - taka właśnie filozofia jest jedną z moich istotniejszych motywacji.

Rzecz w tym, że pozornie, z zewnątrz idzie mi bardzo dobrze - finansowo i prywatnie. Uniknąłem większości wtop, jakie trafiają się moim znajomym, i