Wpis z mikrobloga

Nigdy, #!$%@?, w życiu nie doświadczyłem takiego #!$%@? opoznienia jak w trwającym jeszcze meczu, pierwszy raz miałem ochote #!$%@?ć padem w monitor albo sobie na łeb za to, że jestem tak wciągnięty w tą #!$%@?ą parodię gry komputerowej. Zero #!$%@? możliwości na podanie piłki, obrót z nią, przyjęcie czy jakakolwiek inna interakcja trwa #!$%@? 2 sekundy, a ta #!$%@? polska #!$%@? z którą grałem (psn gamertag: MagierFifa) to największe raczyskojakie widziałem w życiu, napisałem do niego, ale oczywiście #!$%@? lamus nawet nie raczył odpowiedzieć xD #!$%@?ę te fut champions #!$%@? w dupe, bilans 10-1, a ta gra nigdy nie była w takim stanie jak jest teraz, życzę sobie aby mi #!$%@? palce odpadły, żebym nie mógł już w to nigdy zagrać, #!$%@? mi w dupę i na imię też
#fut
  • 19
@MrErnest24: ja gralem od 16, zagralem 7 spotkan, ostatnie dwa to byly juz opóźnienia, w pierwszym przegralem, drugi wygralem i wylaczylem x1, nie bede sie denerwować. Zenujace jest to, ze trzeba szukac odpowiedniego momentu do grania.
@MrErnest24: TO NAJPIĘKNIEJSZY WIDOK JAKI WIDZIAŁEM, STANDARDOWO:

NETA LEPSZEGO, PORTY OTWÓRZ, PIS JO ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)