Wpis z mikrobloga

@depcioo: @PyzaLivestream: W niektórych miastach za brak biletu z parkomatu jest spora grzywna, a za posiadanie biletu, ale nieważnego jest dosyć niska grzywna. Założeniem jest, aby nie karać zbyt mocno tych, którzy jednak opłacili postój, ale przekroczyli niestety czas postoju.

Tylko tylko, że nieważny bilet to zarówno taki, który skończył się 5 minut temu, ale też ten który utracił ważność... 2 lata temu. O ile oczywiście w regulaminie
  • Odpowiedz
@eshabe: w miastach gdzie masz strefy parkowania mozesz sobie kupic od operatora parkingow roczna karte parkingowa. W Opolu dalem za to chyba 50 zlotych i zwrocilo sie wlasnie w dni wolne jak i w dni urlopowe, gdy zapominalem, ze mamy srodek tygodnia, a samochod stoi na strefie. Polecam.
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: ja stary to raczej nic, ale mogą wziąć i sprawdzić i jebnąć drugi, bo kolejny dzień np. stoisz.. a jak podrobiony to ktoś się może w-----ć, bo to jest niby dokument urzędowy i problem się zacznie, a i paragraf pewnie..

trzeba też być zorientowanym czy w konkretnym miejscu dają mandat za wycieraczkę czy tylko robią fotę, a powiadomienie przychodzi pocztą
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream: W Gliwicach sprawdzają rejestracje czy jest w systemie, tyle że oni mają chyba jakieś cykliczne sprawdznie i pojawiają się w danych miejscach zawsze o tej samej porze i tak od póltorej roku jak parkuje tam
  • Odpowiedz
@PyzaLivestream nie rób tak w Warszawie bo oni sprawdzają wszystkie po rejestracji. Bez znaczenia czy karta czy kwit zaszyba, czy nic nue ma.
Wiem bo ostatnio srali kolo mnie i pytałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tatiagla: Tam gdzie ja mieszkałem taka roczna karta kosztowała zaledwie 20 zł, ale dostępna była tylko dla osób zameldowanych w danym miejscu od roku albo i dużej. Mnie nie obejmowała, bo ja tam nie byłem w ogóle zameldowany a jedynie czasowo wynajmowałem mieszkanie.
  • Odpowiedz
@depcioo: to nie działa, wsadziłem sobie za szybę mandat który dostałem dzień wcześniej, oczywiście w tej folii. Jak wróciłem były dwa mandaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz