Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Nie potrafię już odrzucić myśli że żyjemy w sztucznej symulacji, ta plastikowosc i nierzeczywistość mnie obrzydza wszystko widzę zza grubej szyby, w pewnych momentach wiem że prawie potrafiłbym obrócić się od monitora i rozejrzeć po prawdziwym pokoju, pytanie czy warto, jak bardzo #!$%@? musi być rzeczywistosc że ludzie podłączają się i przebywają w miejscu gdzie jedyna opcja odłączenia się jest śmierć jak infantylny wtedy bym był, prawdopodobnie jestem uwięziony w cyklu podłączania się,uświadamiania sobie w symulacji co jest grane i odłączania się i w kółko, może za którymś razem zobaczę kolejny skrawek miejsca w którym przebywam. #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #dxm
  • 4
@GothBoyy666 Zależy od podejścia. Ja po pierwszym tripie doznałem oczyszczenia... Jakby wszechświat oddał mi kawałek tajemnicy której normalnie nikt nie jest w stanie zobaczyć. To było bardzo budujące i odświeżające dla mojego umysłu. Było to przyjemne i na długi czas dało mi nadzieję że nie jestem tylko workiem mięsa ale jest coś poza tym... Realnie poczułem że mam duszę... i to moje ciało gdzieś zostało, a widziałem wszystko oczami owej duszy. Niestety