Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem tej gry. Prowadzę Tottenham. 4 sezony pod rząd wygrana liga, 4 lm, kmś, super puchary europy, puchary Anglii, super puchary. Przychodzi propozycja z PSG dla mojego bramkarza, a ten chce odejść i grać w lepszym klubie. Dodam, że jestem pierwszy w rankingu klubów europejskich, a PSG regularnie dostaje ode mnie oklep w europejskich pucharach. Gdzie tu sens i logika? #fm19 #fm #footballmanager
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrian43: Wydaję mi się, że jest problem z wzrostem reputacji. Niby rośnie jesteś pierwszy itp, ale nie do końca to działa. Widać to najbardziej, jak się jakieś słabiaki prowadzi, zaczynasz odnosić sukcesy a i tak ciężko wyciągać zawodników z "lepszych" klubów.
  • Odpowiedz
@aWielki: chłop mi mówi, że chce grać z lepszymi piłkarzami. A gdzie są niby lepsi jak nie w klubie co co roku wygrywa lm. Mam nadzieję, że to kiedyś dopracują i będzie można na prawdę zbudować klub z którego piłkarze nie będą chcieli odchodzić. @aWielki: niby bogatszy, ale chłop dostał kontrakt taki jaki chciał. xD
  • Odpowiedz
@adrian43: Tak jak przedmówca napisał, wszystko zależy od reputacji. Z doświadczenia powiem, iż algorytm który został użyty do przydzielania jej jest źle napisany np. zdobyłeś te 4 ligi mistrzów z rzędu to automatycznie powinieneś mieć najwyższą reputację. Najgorzej jest jednak z frekwencją, nad czym ubolewam. Po osiąganiu sukcesów jej przyrost jest harmonijnie niski ...
  • Odpowiedz
@adrian43 gdzieś czytałem że ważne jest sprowadzanie piłkarzy o wysokiej reputacji i nie sprzedawanie tych najbardziej znanych. Jeśli prowadzi się klub ekonomicznie, tzn sprzedaje się piłkarzy zanim zaczną tracić na wartości a na ich miejsce sprowadza się nonameow to zawsze będziesz postrzegany jako klub niższej rangi.

Ma to sens dla twoich zawodników. Dla nich najlepsi to co najbardziej znani.
  • Odpowiedz