Wpis z mikrobloga

Cześć!

Zwracam się do Was z zapytaniem jakiego typu projekty jako front-end mógłbym umieścić na swoim GitHubie.

Strona portfolio wydaje się nieco oklepanym pomysłem, chociaż dla "podbicia" liczby projektów mogłaby się znaleźć na GH, co oprocz to-do i kalkulatora mógłbym zostwić na takim githubie?

Jakieś proste gry, lub np. strone firmy X, która nie istnieje, by rekruter zobaczył, że potrafie posługiwać się kodem?

#naukaprogramowania #programowanie
  • 11
@Zelber: Tylko skąd mam wiedzieć jakie projekty chciałbym wykonywac w pracy jak ja nie pracowalem jeszcze w IT() Jedno co wiem, to że chce projektować strony, ale jakie i dla kogo to juz nir wiemXD
@Zelber: Moze i narazie tak, ale też nie wspomniałem o tym, ze narazie się jeszcze ucze i szukanie pracy zaczne za +/- pól roku, chciałbym po prostu wiedząc teraz co mógłbym finalnie wstawić na gita, aby tym samym uczyć się czegoś nowego, chciałbym aby bylo to cos na zasadzie 2w1 :))
To znaczy, że Twoja wiedza o branży, zainteresowanie nią i umiejętności są zbyt małe na znalezienie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo na Twoje miejsc jest kilku ludzi, którzy to wiedzą.


@Zelber: tylko brakuje tego:
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY....

@pawlakwypok: szukaj juniorskich stanowisk / płatnych praktyk. Firmy (przynajmniej tam gdzie ja pracowałem) chętnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawlakwypok: cokolwiek byle nie todo, weather app czy swoje puste portfolio. Najlepiej jak wspomnieli koledzy wcześniej wziąć jakieś gotowe API i napisać do tego front. Dużo więcej się nauczysz niż robienie w kółko todo czy innych bzdetow.
@PrawyKuba: przepraszam bardzo ale jak uważasz że weather app to bzdety to nic nie wiesz jak działa frontend. Nie mówię tu o jednym API który będzie zwracał Pogoda Warszawa 30C tylko bardziej coś real time.