Wpis z mikrobloga

@mafiafb: uwierz lub nie ale dotychczasowe 9 czy 10 misji które przeszłam to dosłownie w 99% skupianie się na ww, była też jedna skradankowa w obozie wroga.

z plusów grafika, świat gry, lore

obawiam się że jeśli chodzi o gameplay to mamy tutaj granice niegrywalności. jestem po prostu zmęczona już tą grą i tylko fabuła mnie trzyma przy tym..
@gappaz: tych recenzji jest pewnie mnóstwo i ciężko znaleźć coś sensownego. Większość opiera się na 'przeczuciach' i 'założeniach' - dasz linka do jakiejś "obiektywnej" w miarę?
@mafiafb: Niestety nie umiem ocenić kto jest obiektywny, a kto nie. Ja się skupiłem na oglądaniu transmisji z na żywo i na tej podstawie wyciągałem własne wnioski.
dasz linka do jakiejś "obiektywnej" w miarę

@mafiafb: nie ma czegoś takiego i myślę że jednak większość recenzji nie jest oparta o przeczucia i założenia a na opinii po przejściu gry :v

@chianski: dobrze kolesiowa alternatywko, napisz o tym jeszcze 10 razy XD

9 czy 10 misji

@mavon: ja dopiero odblokowałem ten granatowy kombinezon i jedyne co na chwilę obecną może #!$%@?ć to elementy z BT gdzie trzeba się
@janushek: strefy można przebiegać trzymając l2+r2 i #!$%@?ąc kwadrat, nawet 5 razy jak cię złapią to nic się nie dzieje. Gram na Hardzie

recenzji nie oglądałam, chyba tylko 1 przeczytałam i jak dla mnie nawet trochę mnie to nie przygotowało na to. Jeśli późńiej będzie lepiej to świetnie, ale na razie to dosłownie usypiam przy tym. Można grać jedną ręką => trzymać gałkę do przodu a drugim palcem wciskać l2 lub
@janushek: A można to wyłączyć? Tak, żeby w ogóle nie mieć styczności z tymi wskazówkami, czy przedmiotami? Boje się, że świat zostanie zawalony gratami od tysięcy innych graczy i przestanie to być fajne.
@mafiafb: każdy poleca grać online bo jest łatwiej i to działa na takiej zasadzie że jeśli zostawię np. drabinę to Ty ją zobaczysz ale dopiero po tym jak "odblokujesz region" robiąc dostawę (chyba).
Więc używając bardziej dosłownego przykładu - możesz to spotkać dopiero w drodze powrotnej i potem to zostaje na jakiś czas ale nie wiadomo czy mowa o godzinach, dniach czy tygodniach.

Co do wskazówek to mogą być w nich
nie lepiej samemu odkrywać drogę?

@mafiafb: tak jak pisałem wyżej - pierwszy raz zawsze idziesz sam, Sam i jednym ze sloganów promocyjnych (i poniekąd fabuły) było łączenie ludzi więc dla mnie ten element online jest jakby "kanoniczny".
@mavon: ja stwierdziłem po oglądaniu gameplayów, że sama rozgrywka może mi nie podejść. Za to fabuła 12/10 - obejrzałem se po prostu cutscenki xD jak dobry film xD kupię oczywiście ale jak będzie poniżej stówki jak horizon zero dawn żeby sobie ograć i poszukać jakichś smaczków fabularnych i dobrać się do archiw bo pewnie tego nikt nie skataloguje nigdzie
@mavon: XDD ale jestem zdziwiony, że tak ta gra wygląda. Może byś nie była, gdybyś oglądała trailery bez różowych okularów. Fabuła to też niezły mindfuck i popis grafomaństwa - 8h cutscenek na YT jest xD