Wpis z mikrobloga

@Zombina bardzo ułatwia życie i sprawia przyjemność gotowania, pieczenia.

- wygoda,
- prostota,
- smak,
- lista zakupowa.

Masa przepisów na: Cookidoo lub Przepisownia.

Wiele grup na Facebooku, wymienianie się opiniami, pomysłami, uwagami.

Najlepiej będzie jak umówisz się na prezentację z przedstawicielem .
@Zombina: imo zbędny bajer urządzenie dla osób które na prawdę nie potrafią gotować, ugotowanie wody na pierogi jest dla nich wyzwaniem. Ale to jest moje zdanie inaczej podchodzę do tematu bo jestem kucharzem. Lepiej te 5 tysięcy przeznaczyć na kursy gotowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zombina: thermomix od vorwerka to inwestycja na całe życie :) mam wersję tm5, zachwalam sobie
babcia ma wersję z '85r i działa do dziś tak jak na początku, o czymś to świadczy :)
Osobiście nie dałbym 5k za tą zabawkę, ale moja Różowa zakupiła to ustrojstwo i powiem Ci że teraz chyba ja używam go częściej niż Ona ¯\_(ツ)_/¯ tylko cii... żeby się nie dowiedziała :P

W jakiś tam sposób 'motywuje' mnie do zrobienia jakiegoś ciacha czy obiadu, choć w trakcie przyrządzania okazuje się, że w sumie to nic takiego trudnego i bez TM dałoby się ogarnąć..
@Zombina: moja Różowa ma, zaczęła częściej gotować w domu. prawda jest, że nie zrobi wszystkiego, ale masz duża bazę jedzenia i to że wkładasz coś i możesz iść pracować i tylko dostajesz powiadomienie że gotowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zombina: mam tm5 i naprawdę warto. Najwięcej czasu zajmuje przygotowanie składników. Później nic nie mieszasz tylko czekasz aż upłynie czas
@Zombina: odkąd mam tm gotuję bardziej różnorodnie. Nie wyobrażam sobie już teraz kuchni bez tego gara i gdyby się zepsuł od razu kupiłabym nowy. Model 6 jest nowością, więc rozważ, czy na pewno chcesz mieć nówkę sztukę, czy może nie lepiej kupić okazyjnie TM5 (który prawie niczym się nie różni) używany, ale w dobrym stanie. Ludzie sprzedają 'tanio', właśnie ze względu na to, że wyszła szóstka.
@izawoj: Właśnie brałam to pod uwagę. Ale one tez kosztują po kilka tysięcy, a wyrzucić pieniądze na thermomix który za chwile może mi klęknąć? Trochę się boje, wole wydać więcej na raty zero 0% i mieć przynajmniej gwarancje na ten okres (ʘʘ)
@Zombina jasne, Twój wybór. Ale to trochę jak z telefonami - kupujesz starszy model w dobrym stanie, o dobrych parametrach taniej, tylko dlatego, że wyszedł nowszy. ;) Jeśli trafiłby mi się okaz TM5 w dobrej cenie to brałabym, ale jak cena zbliżona do 6 to faktycznie warto mieć spokojną głowę i gwarancję. ;)
@Zombina: Mam TM6 i polecam. Na początku podchodziłem z niechęcią bo różowa bardzo chciała ale teraz to ja przy nim skacze. Uprzedzam pytanie - potrafie i lubie gotować i bardzo dobrze mi to wychodzi. Thermomix to na pewno oszczędność czasu i duża baza przepisów. Co chwilę coś nowego gotujemy więc jest ciekawiej. A i zajebiste driny miesza.