Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mamy 23 lata jesteśmy razem w zasadzie 5 lat. Moja dziewczyna ciągle pisze z jakimś kolegą z pracy i to nie, że raz na 4 dni zamieni z nim kilka słów tylko dzień w dzień sobie żartują z jakiś rzeczy w pracy itd. cały czas ten telefon trzyma i tam klepie i klepie. Nie jest to sporadyczne tylko codziennie, godzina 21 idziemy spać a ta stuka w ten telefon.
Zwróciłem jej uwagę, że nie podoba mi się to i źle się z tym czuje to powiedziała, że ok itd. ale dalej wypisuje.
Czy ja jestem chory i powinienem iść do psychologa? Ja mam takie myślenie, że jak jestem w związku to nie pisze z żadnymi dziewczynami. Nie napisałbym też nigdy do dziewczyny, która ma chłopaka chyba, że tylko o coś zapytać ale nie pisać z nią 24h. Przecież ona pisząc z nim, żartując buduje między nimi jakąś więź, też najpierw z nią dużo pisałem a potem poszło to wszystko dalej, tak to się zaczynało i chyba zawsze zaczyna.
Naprawdę mam ochotę pójść do tego gościa i mu powiedzieć, że jak mu się podoba to niech ją sobie bierze, wolę ją oddać niż potem zostać oszukanym i zranionym.
Boję się strasznie tego zranienia bo to mój pierwszy związek ja układam plany na życie, #!$%@? po 14h na dobę aby odłożyć siano i kupić mieszkanie, staram się, mieszkamy razem w wynajętym mieszkaniu chciałem kawalerkę wynająć to wymyśliła dwa pokoje, wszystko dla niej.
Czy naprawdę jestem głupi, że nie pisze z koleżankami z pracy? Jeszcze jakbym ja był jakiś brzydki a ten typ to jakiś starszy o 4-5 lat już łysiejący pierdziel.
Jak byłem w liceum to nie miałem powodzenia ale dlatego, że była bieda chodziłem w starych ciuchach, rzadko chodziłem do fryzjera itd. ale teraz dużo kobiet mnie podrywa ale w życiu z żadną bym nie pisał i często spławiam takie zaloty ze strony płci przeciwnej.
Co mam jej powiedzieć żeby do niej dotarło, że ma tego nie robić.

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zonie bym powiedzial ze ma z nim zerwax kontakt calkowity teraz albo ja zerwe go z nia, ale do takiej deklaracji trzeba miec szacunek do samego siebie, a ty go zwyczajnie nie masz, jezeli pisze z nim codziennie to znaczy, ze cos jest na rzeczy, i nalezy to gasic w zarodku a nie czekac az wyeskaluje do twoich rogow
  • Odpowiedz
EleganckaBarmanka: @AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? jak osoba, która ma niskie poczucie wartości. Popracuj nad sobą. Zrób sobie przynajmniej raz w tygodniu samotną wycieczkę na miasto lub poza miasto, gdzie nikt Cię nie zna i rób na niej to, na co masz ochotę. W ten sposób poznasz siebie samego lepiej i nabierzesz pewności siebie. A potem będziesz mógł jeszcze opowiedzieć dziewczynie, co Cię spotkało na tych wycieczkach i zyskać w jej oczach.

W
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że to delikatna sprawa, bo ona może to odbierać jako niepotrzebne ograniczanie wolności. Ja np. byłam z takim niebieskim, który suszył mi głowę o to, że na lunche w pracy chodziłam z kolegami. A dodam, że w zespole byłam jedyną kobietą. Kiedy jeden z kolegów, z którym się lepiej dogadywałam, zaproponował, żebyśmy się spotkali w czwórkę - ja, mój niebieski, on i jego różowa, to mój były się na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W większości dostałeś rady z dupy w komentarzach, więc postaram się coś zmienić w tej kwestii.
Po pierwsze: pewnie się sobie podobają i tak czasem bywa, że jakiś człowiek się drugiemu podoba.
Możliwe, że twoja dziewczyna jest tobą znudzona i szuka nowych emocji.
Po drugie: dobrze, że powiedziałeś jej, że ci się to nie podoba, bo to podstawa. Ale nie mów jej tego więcej, bo będziesz tylko pogarszał swoją sytuację.
  • Odpowiedz