Wpis z mikrobloga

@palladni jest sens większy niż po premierze bo teraz możesz pobrać moda z odblokowanym całym contentem który zablokowali żeby przyspieszyć premierę ;) więc jest dużo mniej plotholi i niedokończonych wątków
  • Odpowiedz
  • 6
@TruflowyMag Ech, trafiłeś w moje wspomnienia. Nie ukrywam, że kiedyś byłem jednym z lepszych graczy na serwerach...

The All Seeing Eye i szukanie fajnych miejsc. Jak się nazywał ten polski serwer na KEMPY? W nazwie miał coś z głupka chyba?
  • Odpowiedz
@TruflowyMag: i najlepszy mod do tej gdy: Moviebattles II, taki poziom wysublimowania mechanik gry jak w nim nie doświadczyłem chyba nigdzie, pojedynki na miecze są dynamiczne i wymagają wiele wiecej techniki niż w podstawie, której też nie można ująć, bądź co bądź na swoje czasy była wybitna.
  • Odpowiedz
@TruflowyMag: W tym roku były jeszcze oficjalne ESLowe cupy, ale niestety sekcja została już zamknięta bezpowrotnie. Niestety to już ostatnie tchnienia tej gry w multi a następcy jak nie było tak nie ma i nie zanosi się żeby się pojawił, a szkoda, bo teraz chyba jest na to najlepszy moment, biorąc pod uwagę wychodzące filmy z uniwersum SW.
  • Odpowiedz