Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:00:01, Czwartek, 07 listopada 2019. Imieniny: Antoniego, Żytomira, Ernesta. Słońce podniesie się dziś o 06:59. Świecić będzie 9 godzin i 2 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:01. Ciemna noc zapadnie o 17:22, ale gwiazd można wypatrywać od 16:40.

Ogłoszenie parafialne, powracamy z akcją #totowszechczasow, zapraszam do wpisu @Roszp po szczegóły. https://www.wykop.pl/wpis/45143171/mircy-chcialem-tylko-krotko-przypomniec-dzis-rusza/

A jeśli zastanawia was o co kaman i skąd w ogóle caly czas dzień w dzień toto africa to... Bo można i stąd narodził się #contennadzis!

Promocje
- Journey of the Sword za darmo w Indie Gala - link
- Darmowy tydzień The Elder Scrolls Online na Steamie - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 37
@CoolCake: @MrBarman: @wynalazek_one: @bolorollo: @Dziesion: @wyinwidualizowany: @Rudalke: @Roszp: @andrzej1234-92: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @micke: @TomTailor100 @Sikorka2017 @buczubuczu Cześć wszystkim, wczoraj miałem mega zabiegany dzień, 12h zajęć 16h poza domem, ale za to dzięki waszym poradom udało mi się w miarę nieźle zaliczyć prezentację. Dzisiaj dzień wolny ale w planie jest ogarnięcie większej części projektu na jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CoolCake: To nie wyścigi Koleżko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrBarman: Witam
@wynalazek_one: Czołem
@bolorollo: Dzień dobry
@Dziesion: Doberek
@wyinwidualizowany: Uszanowanko
@Rudalke: Cześć!
@Roszp: Polecam się, dla toto na pierwszym miejscu w liście leśnych dziadków, zawsze, ale nie mogę znaleźć logowania na lp3.polskieradio.pl a mam konto z zeszłego roku, troszku problem.
@andrzej1234-92: Dobry den
@MalaGlupiaMiejscowosc01: Już czwarteczek tak!
@