Wpis z mikrobloga

Mam dziwną relację z klasową #plodnajulka i nie wiem w którą stronę to pociągnąć. Ja co prawda #przegryw ale nie przez wygląd, czy wzrost. Jesteśmy takimi niby friendsami, ale często zachowujemy się jak parka. Głównie z jej inicjatywy, często mnie dotyka, przytula, szuka takiego "kontaktu". Ja z początku to starałem się ignorować (jest w związku z typem kilka lat starszym), ale w sumie stwierdziłem, że to ona jest zajęta, a nie ja i też sobie ją trochę tu i tam podotykałem. Często gadamy o seksie i tego typu tematach. Nie raz dodaje "może kiedyś się przekonasz jak lubię hihi", "wpadłabym do Ciebie pouczyć się matematyki, ale mogłoby to się "źle" skończyć". Idk, czy starać się coś podziałać bardziej, czy odpuścić, a może zostawić tak jak jest. #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis
  • 37
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: oj byś się mógł zdziwić. Niejeden koleżka miał taka sytuacje, że po cyckach jakąś macal albo prawie ręce w majty wsadził, a ona mu później że co on #!$%@? i w ogóle to ona sobie tak tylko żartowała.
Ze #rozowepaski są nielogiczne to ty wiedz.
Albo jednak jesteś chad tylko skromny ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Grzesiek007:
Jak na moje oko to jesteś lamus co za dużo nie poruchał i nazywa dziewczyny co dają innym a nie jemu lampucerami. Wyskoczy z takim tekstem to zostanie wyśmiany, ale żeby takie rzeczy wiedzieć to trzeba od czasu do czasu wyjść z piwnicy i mieć podobne to tej sytuacje.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: wodzi Cię za nos, tj. bawi się Twoim #!$%@?.. Ty ją rozpalasz, dajesz atencję, a potem leci do swojego i się z nim rżnie.. konkretnie rzuć tekstem że chcesz ją wyruchać i wóz albo przewóż, bo masz wrażenie że Cię nie traktuje poważnie i tyle.. jak nie pasuje to niech się buja
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Ona robi to specjalnie, chce abyś za nią latał, wie co na ciebie działa. Chce cię uzależnić od siebie. Chce się tobą dowartościowywać. To że ty nie mógłbyś tak udawać nie znaczy że kto inny tak nie może.
To wszystko pic na wodę fotomontaz, rzeczą dla niej jesteś, pionkiem takim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SebaD86: Bo nie wychodzę nigdzie z domu.

@wykopowajulka15: to zaproś ją do siebie xD

Jak ona mówi może kiedyś się przekonasz jak lubię hihi", "wpadłabym do Ciebie pouczyć się matematyki, ale mogłoby to się "źle" skończyć", odpowiadasz "może wpadniesz do mnie pouczyć się matematyki?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz