Wpis z mikrobloga

@Walenciakowa: co to znaczy nic? Moze po prostu za duzo oczekujesz? XD wrocław po za głownym rynkiem, tez sie nie wiele rozni od katowic. 5 min od rynku i juz masz drogi dziurawe z kostką brukową zalane w częsci betonem xD a ile tam jest dziur miedzy kamienicami...

Ładne to nie znaczy ikoniczne. Wroclawski rynek jest ikoniczny, rozpoznawalny, ale po za rynkiem jest juz zwyczajnie, tak jqk w katowicach
Mam wrazenie
@paul772: no ale parkami chcesz zaimponowac? W kazdym miescie sa parki wiele z nich bardzo ladnych. Pokazujesz jakies pojedyncze budyneczki wpisz sobie - wezme na tapete lodz bo podobno taka brzydka... Jak wszyscy pisza. Wiec wpisz sobie piotrkowska albo akademia muzyczna albo palac poznanskiego albo muzeum sztuki lodz. W kategoriach nowoczesnych tez katowice przegrywaja z lodzia. Wpisz sobie manufaktura albo lodz fabryczna. Serio talich budynkow co ty pokazujesz wyjatkowe katowicach to
@Walenciakowa: ja mowie ze katowice są ladne, i spójne. Nie mowie ze w katowicach znajdziesz coś na poziomie rynku w krk czy we wrocku.

Piotrkowska? W kato sa miejsca na tym samym poziome
Akademia muzyczna? Jest w katowicach, o wiele ladniejsza niz w lodzi
Palac poznanskiego? Sejm slaski, archikatedra, ale nie maja tyle zdobień
Muzeum sztuki? Podobne budynki sa w kato.
Manufaktura? Chyba nie ma takiego k9mpleksu w kato.

Ja oceniam