Wpis z mikrobloga

Może ktoś pomoże z kamerą. Gram na tele custom 20/7 problem mam taki że przy szybkiej akcji z kontry nie widzę zawodników z przodu. Za małe pole widzenia mam i na czuja podaje do przodu.
Czy ktoś zna podobna do tele kamerę która pozwoli mi na ogarnięcie większego pola z przodu ?

#fut
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M82A1: ta kamera od zawsze tak działała, ja polecam grać na tele 3 17/3 ewentualnie nawet 20/0, wszyscy "pro" raczej tak grają, dużo widać i masz dobry kontakt z zawodnikiem przy piłce. Alternatywa to współpraca (co-op), widać dużo, jedenak jest dość słaby kontakt z zawodnikiem przez co trochę ciężej się drybluje ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M82A1: @Ravalent: to tele 1 raczej pływa, tele 3 jest ok, minus jest tylko taki że czasami jak jest inny stadion to zoom jest inny całkiem, tele 1 za to na każdym stadionie wygląda identycznie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andek980: ja mówię o tele 1 że pływa, ciężko to opisać, ale chodzi o to że np piłką poleci a ona z takim opóźnieniem za nią zaczyna się poruszać, co sprawia wrażenie pływania. Tele 3 jak najbardziej spoko jest :)