Wpis z mikrobloga

#t5poeuropie

Wróciłem wczoraj i zakończyłem przygodę. Miały być dwa miesiące wyszło 43 dni. Odwiedzilem ponad 100 pkt zaznaczonych na mapie serduszkiem, przejechałem ponad 11 tys km, wydałem 3.5 tys na ON, 4 tys na atrakcje, jedzenie. Cały czas spałem na dziko Czy było warto? Oczywiście, mógłbym tak podrozować całe życie, pod jednym warunkiem, musiałbym podróżować z kimś. Uznawałem się za typa samotnika ale samotność i tęsknota do dziewczyny doskwierała bardzo. Niestety ludzie którzy też nocowali na dziko z racji formy noclegi nie byli zbyt zachęceni nawiązywaniem kontaktów

Kolejna sprawa to zły termin. Miałem wesele kumpla więc przesunąłem wyjazd o miesiąc a najlepiej było wyruszyc właśnie z 1 września
źródło: comment_SYWBoB1NMPq4gDlZF1tBcXT6cFsTqHcT.jpg
  • 32
@Init0: jak masz instagram to zapraszam na freeDom.pl wrzucałem tam fotki dla znajomych i rodziny bo niestety miałem problemy z internetem. Mianowicie siostra miała mi załatwić kartę z UK gdzie masz 40 GB miesięcznie ale zbyt krótko trzymała kartę włączona w UK i nie została aktywowana. Skutek taki że musiałem korzystać z internetu polskiego w Play gdzie tylko pierwsze 4 GB są po 7 zł a później cena rośnie do 24
@wynalazek_one: najlepsze chwile
-. Nocleg na górze 1400 m w e francji. Ktoś zostawił kłody drewna, rozpaliłem szwedzki plomien który palił się calą noc i ten widok jak z samolotu na dolinę i miasteczko oświetlone latarniami .
- kolejny moment to wschód słońca w Portugalii

Popłakałem się dwa razy.
Pierwszy raz nad jeziorem kenigsee gdy trębacz wyłączył silniki lodki i zaczął grać na trąbce po 3 nuty a skały odpowiadały echem
źródło: comment_FT0XcsJGEAAQcfvkNoqrHbVUFCibIt9o.jpg
@Niebadzlosiem: plan szczegółowy miałem tylko na Niemcy. Zaznaczyłem jeszcze kilka. Miejsc głównych we Francji i Hiszpanii i Portugalii,i powstał ogólny zarys trasy (co widać na mapie)Gdy dojezdzalem na miejsce celu głównego patrzyłem co jest jeszcze w okolicy ciekawego i tak od punktu do punktu. We Włoszech nie byłem bo tęskniłem do dziewczyny i była już pogoda słaba i jeszcze nie byłem na północy niemiec. Kierowałem się na starcie na Drezno i
@rafal-heros: Jak prawdziwy p0lak jezdzisz zawsze i wszędzie na światłach mijania, nawet jeśli lokalsi nigdy by na to nie wpadli kiedy słońce w zenicie i 30 stopni

Francja super, Niemcy super, Portugalia tragedia, Glgorzej jak w Polsce. Hiszpania całkiem ok ale gorzej jak Fr i Ger. W żadnym kraju nie siadali na dupie, trzymali dystans. A w Portugali nie uznają kierunków. Przy parkowaniu dwa razy mnie uderzyli ale w hak. Raz przychodzę w Sevilli a gość zaparkował równolegle tak że miał 10 cm luzu. Początkowo myślałem że to moje zjechało auto ale to on musiał wjechać jakoś. Na 100
@rafal-heros: Skąd wziąłeś T5? Kupowałeś specjalnie na wyjazd? Jeśli tak, jak trafić na fajną T5 czy T4 w stanie nadającym się na takiego tripa?
Poza tym: Ruszyłeś sam? Ile masz lat? Skoro masz dziewczynę, czemu z Tobą nie pojechała?