Wpis z mikrobloga

@niemampomyslunannick: bo może potrzeba do tego uprawnienia. Lepiej wykonać proste prace samemu i ograniczyć koszt o 2/3. Do tego sporo satysfakcji z nowo zdobytego doświadczenia.
Ja postanowiłem się czegoś nauczyć i nie mam problemu z takimi rzeczami, remont pokoju robiłem, robocizna z materiałami (w tym drzwi i panele) poniżej 3000 zł, do tego klima 1600 zł. Można trzeba tylko spróbować.
@melba: dobre gniazda za 25 zł, to ty nie wiesz bardzo jak zbudowane jest gniazdko. To jest bardzo prosta konstrukcja i jeżeli ktoś nie potrzebuje czegoś pasującego do wystroju to nie ma sensu przepłacać. Po za tym sklepy na tym zarabiają i jest spora marża.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qullion: owszem 25 to górna półka cenowa, ale przyzwoite to i tak koszt ok 15zl (gniazdo + ramka). Tansze iwszem sa ale roznica jest spora, gorszej jakosci plastki, gorzej spasowane, wąsy gorzej trzymają itp.
@melba: można zastosować bez ramek, sam takie mam bo to gniazdko, nic więcej, proste ładne, a wąsy trzymają bardzo mocno. Cena mniej niż 10 zł, na 10 lat spokojnie wystarczą, a potem się znowu wymieni.
@Qullion: A wziąłeś pod uwagę, że OP może się kompletnie nie znać na elektryce? "Takie proste", a potem elektryk bierze 2x więcej za wyprucie tego "prostego" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@kozi966: to jak ja przed zrobieniem, popatrzyłem, popytałem, nauczyłem się i zrobione. Właściwie to dalej się nie znam, a położenia przewodów to tak samo trudne jest jak pisanie na wykopie.