Wpis z mikrobloga

@zurawinowa: kwestia osobowości kota. Moja kocica akurat jak poszła do hotelu to była młodziutka, przerażona innymi kotami i zapachami. Była tam 4 dni, nie wychodziła z budki i mało jadła. Obecnie wiem, ze reaguje na inne koty lekko się strosząc. Powoduje to u niej stres. Więc wszystko zależy od kota.
Jak kot jest przyzwyczajony do takich zmian miejsc i zapachów to super. Właścicielka jest super miłą osobą, umowa jest.
@zurawinowa: z hodowli, gdzie były koty. Moją próbowałam ingerować z innymi kotami, na początku było nawet "warczenie". Ostatecznie dystans i siedzenie w bezpiecznym miejscu. Wychodzenie z kryjówki jak nie było widac potencjalnego zagrożenia. Oczywiście był tu błąd łaczenia kotów bez adaptacji w innych pokojach, ale nie miałam na to czasu. Inne koty zainteresowane były nią, absolutnie nie agresywne. Więc myślę jakby dać z kilka dni to spokojnie by się dogadała z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zurawinowa: no to jeszcze pozostaje opcja żeby ktoś znajomy go odwiedzał. Jak jednak zdecydujesz sie na hotel napisz prosze PW jak kot to zniósł.