Wpis z mikrobloga

@Atreyu: A to trzeba iść na pocztę, żeby móc zrobić przelew online "iksde"? Platforma, która chce rywalizować ze steamem nie ma możliwości zapłacenia przelewem, albo doładowania funduszy na konto.
Głupoty


@Pradi: Jakie głupoty? Przelew to najgorsza obecnie forma płatności. Ani bezpieczna, bo taki PayPal i karty mają opcje chargeback. Ani szybka, bo w przeciwieństwie do karty czy PayPala albo nawet głupiego PaySafeCard czy PayU/Blika pieniądze zostaną rozliczone dopiero po zaksięgowaniu przelewu po stronie sklepu.

Jaka jest niby przewaga przelewu nad innymi płatnościami?
@poprostumort Ja nie pisałem o przewadze przelewu bankowego nad innymi formami płatności. Ja tylko stwierdziłem, że w porównaniu do możliwości na steamie, epic czy rockstar są ograniczone. Ja nie mam karty kredytowej i nie chcę używać PayPala, z różnych powodów, a steam pozwala mi zapłacić za produkt tak jak chce, albo dodać fundusze do mojego konta.
@Pradi: wiem że wchodzę późno do dyskusji, ale jakbyś nie zauważył, to od jakiegoś czasu na EPIC jest też BLIK

a ci wcześniej to niepotrzebnie cię hejtowali, przecież ci chodziło o przelew błyskawiczny z banku przez dotpay, payu, czy przelewy24. Wiele sklepów, w tym zagranicznych działających w Polsce, to ma.