Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
#silownia

Mireczki, ćwiczę takim planem:

https://www.trener.pl/trening/trening-push-pull-legs-dla-srednio-zaawansowanych/

Najczęściej 5 x w tygodniu, czyli pon, wtorek, środa, wolne, piątek, sobota,wolne

Często dokładam dodatkowe serie do upadku, a wydaje mi się, że ten trening już i tak jest przeładowany.
Regeneruje się w miarę ok, ciężaru też dokładam, tylko się zastanawiam, czy nie robię sobie i moim mięśniom
szkody, zamiast je stymulować.

Staż na siłowni 1,5 roku.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minetqa: ćwiczę na podobnym, ale innym PPL. Nie mogę dobrać porządnego pulla i eksperymentuję z nogami. IMO w twoim pullu brakuje deadliftu, który jest dosyć podstawowym ćwiczeniem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chiraqx faktycznie w oryginalnym go nie ma, ja go wrzucam do dnia nóg. Martwię się tylko tym, że ćwicząc partię dwa razy na tydzień, ten plan wydaje się przeladowany.
  • Odpowiedz
@Minetqa:
Zrób 3-4 tygodnie bez dokładania tych serii i zobaczysz czy jest różnica. Ja bym się skupił na progresji w założonych seriach, zamiast dobijaniu objętości waląc serie do upadku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bdm_bq tak zrobię, tylko czy 22 serie na klatkę na tydzień to nie za dużo. Ktoś tam pisze, że optymalnie jest 16 serii na dużą grupę mięśniową na tydzień.
  • Odpowiedz
@Minetqa:
nie wiem czy akurat za dużo dla Ciebie. Są tacy co robią 10 i mają wyniki, są tacy co tolerują dobrze 30. Ciężko opowiedzieć, mam za mało informacji. Planu który wrzuciłeś nie rozkminiałem.
  • Odpowiedz