Wpis z mikrobloga

XXI wiek. Zmyślony dobry dziadek, siedzący zwykle na chmurce w towarzystwie skrzydlatych kilkulatków ukrył się w wafelku ¯\_(ツ)_/¯

Tomasz Piotr Terlikowski – polski dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny Telewizji Republika w latach 2014–2017, a od 8 maja 2017 dyrektor programowy tej stacji.


#jpd #bekazkatoli #czarnyhumor #ciemnota #zabobony #sredniowiecze
xandra - XXI wiek. Zmyślony dobry dziadek, siedzący zwykle na chmurce w towarzystwie ...

źródło: comment_liRTHBS7ng10pVgbmDwEjajFaar5cxm7.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: Obchodzi obchodzi, wcześniej byłaś taka pewna, taka stanowcza, a teraz uciekasz od tematu i rzucasz zwykłe odzywki; mnie oszukasz, wykop oszukasz, siebie nie oszukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bodziodestruktor g---o cie będzie obchodziło jak ktoś będzie mówił że ziemia jest płaska i tak należy uczyć dzieci? Albo aby nie szczepić dzieci? Albo inna religia propagująca s--s z nieletnimi? Głupotę, zabobony i złe zachowania należy tępić
  • Odpowiedz
@Kliko: A energia jądrowa przez przypadek nie powstaje w wyniku reakcji, które zachodzą także na słońcu? Pomijając już b---y atomowe, których błysk może oślepić. Zresztą Chińczycy planują takie sztuczne słońce walnąć sobie na orbicie niedługo.
  • Odpowiedz
@xandra: łatwiej kogoś oszukać niż udowodnić że został oszukany. Jestem byłym ministrem byłym oazowiczem i rodzina nie jest chętna by poznać błędy logiczne pisma śniętego. Prawda by bolała( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra:
Heh, tak właśnie myślałem, że masz na myśli atom. Co nie zmienia faktu, że nazwanie chwilowej reakcji chemicznej odpowiednikiem słońca jest zwyczajną bzdurą.
  • Odpowiedz
@xandra: No i ile tę temperaturę utrzymali, bo oczywiście w artykule tego nie ma? Pewnie ułamek sekundy. Temperatura nie jest problemem, bo jak sama wspomniałaś, mamy b---y atomowe. Ale weź taką temperaturę utrzymaj. Jak się to uda, to dopiero wtedy możemy mówić o sztucznym słońcu.
  • Odpowiedz
@xandra: To trochę różnica obiecać zrobić coś, co ktoś inny zrobił już pół wieku temu, a zrobić coś, czego nikt jeszcze nie zrobił, nie uważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz