Wpis z mikrobloga

@Tymajster: z mieszkania lub domu zawsze możesz się wycofać i sprzedać, dlatego branie kredytu to coś zupełnie normalnego i powszechnego. Dziecka nie sprzedasz jak coś się posypie i przestanie ci wystarczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@suqmadiq2ama: gdybyś powiedział coś innego niż "o jak wspaniale" czy "gratulacje" na wiadomość, że ktoś spodziewa się dziecka to zeżarliby Cię żywcem
  • Odpowiedz
@Tymajster: Rata kredytu za 50m2 w dużym mieście to 1200-1500zł. Na dziecko przecież nie wydasz dużo mniej, a przecież są też mniejsze miejscowości( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau a po czym wnioskujesz, że nie mam pojęcia? Tak się sklada, że z racji wykonywanej pracy i zainteresowan trochę się interesuję i dane ktore podajesz zdecydowanie nie dotyczą mojego miasta xD
  • Odpowiedz
@krave: we Wrocławiu spokojnie przy równej racie kredytu znajdziesz za 1500zł. Będzie to jakieś Jagodno czy inne Wojszyce, ale wciąż w granicach miasta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau Wojszyce i Jagodno są stosunkowo drogie w porównaniu choćby do północnych części miasta. Nie #!$%@? się dla zasady jak się nie znasz.
  • Odpowiedz
@krave: Zakład o flaszkę, że przy 20% wkładu własnego znajdę ci na Wojszycach mieszkanie z ratą poniżej 1400zł?

To ty się #!$%@?łaś dla zasady i cię prostuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Ogau ale wiesz, że bagna kolo Radomierzyc to nie Wojszyce? I wczesniej o 20% wkładu nie bylo mowy? Rownie dobrze moge rzucić, że mozna cos znaleźć w cenie poniżej 6k za metr i bede szukac mieszkan 100 mkw w kamienicach bez kanalizacji żeby mi tylko pasowało pod tezę xD
  • Odpowiedz
to nie jest wydane kilkaset tysięcy w trzy lata


@Tymajster: kupno domu to wydanie kilkaset tysięcy w trzy lata? Chyba jakiegoś pałacu.

Normalnie kupno domu, zakładając 400k zł wartości i dzisiejsze niskie stopy procentowe kosztuje z 250k zł w trzydzieści lat. Już nie wspominając o tym że co roku ta złotówka jest warta co raz mniej.

(oczywiście to zakładając kredyt. Patrząc na ceny nieruchomości nie należy rozpatrywać samej wartości nieruchomości jako
  • Odpowiedz