Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna twierdzi, że chce analu bez prezerwatywy. Z dużą ilością nawilżacza, na początku delikatnie a potem mam ją grzmocić z całych sił. Ze spustem w środku.

Ale mam wątpliwości.

Dzieci z tego nie będzie, ale co z bakteriami? Przecież jak wyjmę go z jej gównem to puszczę pawia. Jak ją przekonać do założenia cienkiej gumki?

A może przesadzam? Oglądałem amatorskie filmiki i ludzie tak robią...

#seks #anal #antykoncepcja #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 53
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No to powiedz, ze nie chcesz? Jak masz puścić pawia na laske to chyba lepiej zrezygnować? HPV na przykład tez możesz się zarazić przez stosunek waginalny XD nie masz ochotę na taki seks to go nie uprawiaj po prostu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomazzo69: xD podczlowieku, najpierw to ty się naucz różnicy między jakiś a jakichś, a potem się do mnie odzywaj untermenschu p0lacki
@lolo555: to powiedz swojej świni żeby się w gównie przestała babrać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22: tabu, jest 3x ciaśniej + można niezły dirtytalking #!$%@?ć co jeszcze zwieksza podniecenie + jak widac ryzyko chorob, jest ryzyko jest zabawa
Moze najpierw sproboj a potem sie wypowiadaj :D
  • Odpowiedz
Jennis: Jak sie skusisz a bedziesz mial jakies dziwne objawy jak szczypanie podczas oddawania moczu itp to zrob sobie badanie - posiew moczu. Jezeli cos wyjdzie to z reguly bierze sie augmentin przez 7 dni i po problemie ale male ryzyko jednak jest lecz nie sa to jakiesbardzo grozne bakterie.

Ps: Twoja dziewczyna to zloto!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz