Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna twierdzi, że chce analu bez prezerwatywy. Z dużą ilością nawilżacza, na początku delikatnie a potem mam ją grzmocić z całych sił. Ze spustem w środku.

Ale mam wątpliwości.

Dzieci z tego nie będzie, ale co z bakteriami? Przecież jak wyjmę go z jej gównem to puszczę pawia. Jak ją przekonać do założenia cienkiej gumki?

A może przesadzam? Oglądałem amatorskie filmiki i ludzie tak robią...

#seks #anal #antykoncepcja #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 53
  • Odpowiedz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania jeżeli nie ma #!$%@? diety i nie je jak świnia, tylko je rozsądne ilości zdrowych rzeczy, z dużą ilością błonnika będzie ok. Ja tak z dziewczyną robię od roku i nigdy nie było niemiłych niespodzianek
  • Odpowiedz
No w sumie po #!$%@? się zabezpieczac i minimalizować szansę na złapanie jakiegoś cholerstwa. Później że statystyki z chorobami wyglądają jak wyglądają. No ale edukacja seksualna tak bardzo nie potrzebna.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: robilem tak nie raz i zadnego gowna nie bylo, tylko wystarczy potem umyc #!$%@?, najwygodniej w bidecie
Korzystaj poki mozesz, prawilny rozowy xd
Tylko, ze z tak zalosnym przygotowaniem to ja potem dupa bedzie bolała strasznie. Zeby bylo bez bolo dla niej to trzeba z 20 min rozciągać
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: Bakterie to widzę takie mondre, nie wchodzą w błonę śluzową człowieka tylko idą siusiu xd
Zapalenie cewki to najmniejszy Twoj problem, rozne grzyby i imne schirzrnia czekaja. Mozs nawet juz masz, bo wiekszosc chorob u facetow przebieja bezobjawowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz