Wpis z mikrobloga

  • 892
Mentalny przegryw który właśnie zobaczyłem w gorących #!$%@?ł mi mózg.

Ktoś wolałby żyć w czasach 2 wojny światowej bo miłość wyedy była taka jakaś inna. Miłość na wojnie była inna.

Ale tak właściwie w którym wykonaniu? Miłość matki do dziecka, gdy w momencie przekroczenia bramy obozu jest Ci odbierane na resztę życia? Miłość która rozrywa Ci serce na niezliczone ilości kawałków gdy później widzisz je niesione do pieca, jako kolejną ofiarę eksperymentu?
Czy może miłość młodej gwałconej dziewczyny do oddziału czerwonego bydła, które musi się wyżyć po długich godzinach spędzonych w okopie, ze śmigającymi pociskami nad głową z poczuciem oddechu NKWD na plecach? I to wszystko za cichym przyzwoleniem dowództwa, bo wojsko ma swoje potrzeby.
A może jednak chodzi o tą prawdziwą miłość do ukochanego, z którym układasz sobie wspólne dalsze życie licząc na to że razem się zestarzejecie patrząc jak Wasze wnuki dorastają w spokojnych czasach? Tylko, że twój ukochany zostaje wysłany na front w potrzebie służby ojczyźnie, gdzie po pojmaniu zostaje zesłany na roboty wgłąb Rzeszy i umiera z wycieńczenia. A Ty nie wiesz co się z nim stało, możesz tylko liczyć że pewnego dnia wróci, choć nikt Ci tego nie zagwarantuje.

Naprawdę, czasami to tylko ustawić Was w szeregu i dawać plaskacza na ten pusty jak halloweenowowa dynia łeb, licząc że jakaś szara komórka się obudzi. Świat się nie kończy na tym że Was jakaś szara myszka czy inny chad olał/a.

#przegryw #bekazpodludzi #zalesie
  • 51
  • Odpowiedz
Przegryw, który boi się podejść do kobiety i ją zaprosić na kawę myśli, że 80 lat wcześniej jako waleczny bohater poznał by miłość swojego życia. Dobre sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czup: ale to rozowypasek pisal a nie przegryw...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PyzaLivestream @pharmaz0ne
Nie wymyśliłem bo nie muszę, czasami ten tag dostarcza takiego contentu że nic tylko się za głowę złapać. Jeden w wolnym czasie zbiera znaczki, drugi łapie motyle, a ja piętnuje sobie głupków - ot, takie hobby. Jak się uda dotrzeć do takiego dzbana to mi się humor poprawia, jak nie - na czarnej mam jeszcze dużo miejsca.
I nie #!$%@?ło przypadkiem z tym linczem? Specjalnie nie ujawniam nicku
  • Odpowiedz
@Danicen: według ciebie zycie ludzi niczym sie nie roznilo w czasie wojny a teraz? ludzie przezywali o wiele wieksze emocje. Wiadomo, ze mozna smiac sie z kogos kto twierdzi, ze wtedy bylo lepiej, ale jednak nie mozna twierdzic, ze swiat byl taki sam jak dzis bo akurat to ty wychodzisz tutaj na idiote ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kfiatek_na_parapecie A w którym miejscu ja twierdzę że ludzie nie przeżywali większych emocji? Ludzie przeżywali emocje mocniej, bo żyli chwilą - nie wiedząc czy na drugi dzień się w ogóle obudzą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kfiatek_na_parapecie Miło mi przyjacielu że masz o mnie tak miłe zdanie - jednakowoż po przetrawieniu Twojej opinii i przejrzeniu Twoich wysrywów na profilu chciałem Ci pogratulować wygranej w moim prywatnym teleturnieju "Który głupek dziś wyląduje na czarnej". Odbiór nagrody następuje ze skutkiem natychmiastowym ()
  • Odpowiedz
@czup

>Przegryw, który boi się podejść do kobiety i ją zaprosić na kawę myśli, że 80 lat wcześniej jako waleczny bohater poznał by miłość swojego życia.


Jako waleczny bohater pewnie nie, ale gdyby przeżył wojnę w piwnicy, to byłby w dużo lepszej sytuacji niż dzisiejsze przegrywy. Mnóstwo facetów poginęło na wojnie, więc sytuacja demograficzna była bardzo korzystna dla tych, którzy przetrwali. Siłą rzeczy kobiety musiały wybierać facetów spośród tych, którzy pozostali,
  • Odpowiedz
@Danicen: Po prostu niektórym wydaje się, że wojna wygląda tak jak przedstawiają ją produkcje (gry, książki czy filmy) zorientowane raczej na przygodowość niż na dokumentalizm. Takie, gdzie niby ta wojna gdzieś tam w tle jest, ale nie przeszkadza jakoś za bardzo. Czasem pojawią się Niemcy, ale w formie przygłupich Fryców, których przecież łatwo można pokonać przy pomocy ich własnej broni - chorobliwego zamiłowania do porządku i nadgorliwości. Czasem też pojawią
  • Odpowiedz