Wpis z mikrobloga

Kurła lampa Prox Taurus już po 3 dniach od zakupu przestała się włączać. Poświeciła mi może z 10 godzin. Weźcie doradźcie zdołowanemu mireczkowi jakąś dobrą lampę w granicach 100-150 złotych. A tak się cieszyłem, tak #!$%@?ła mocno eh...
#latarkiboners #rower
  • 17
  • Odpowiedz
@bibsz: O, to może mi powiesz, jak wygląda tryb migania? Bo chcę ją kupić, ale potrzebna mi jest jedynie jako migająca lampka w mieście w czasie szarówki, ew. jako awaryjna.
  • Odpowiedz
@Cyfranek: strzelanie z aramty do wróbla. To mocna dość lampa z odcięciem ładnie oświetlająca drogę. Po wlaczeniu ma ryb mocny drugie naciśnięcie aktywuje słabszy. Trzecie wyłącza lampę. Tryb migający aktywuje się na włączonej lampie poprzez dłuższe wciśnięcie włącznika. Pierwszy jest S.O.S. drugim zwykle miganie. Miga szybko dosyc zawsze z pełną mocą. Trzecie wciśnięcie wyłącza lampe. Po włączeniu lampa dziala w trybie ciągłym.
  • Odpowiedz
@a-one: Dzięki, tę mam namierzoną, o coś takiego mi chodzi, ale cena... :) Ciągle się waham i mam nadzieję, coś tańszego a podobnego upolować. Ale pewnie na tą padnie!
  • Odpowiedz
@Cyfranek: nie. mam podobną xanes sfl03.
miałem pisać o gaciron, ale już wiesz:) @kendi chyba też ma ten model co jest na filmiku
możliwe, że na 11.11 będzie taniej. możesz też powalczyć o jakieś kupony
https://sale.aliexpress.com/__pc/S7UoCpPkYn.html

a jakby ktoś chciał tego proxa, to znalazłem bez brandu taką ofertę
https://www.aliexpress.com/item/4000319768614.html
(tylko ciekawe, czy to faktycznie wersja "400lm", bo jest też słabsza, z mniejszą baterią)
  • Odpowiedz
  • 2
@Cyfranek ja mam gaciron 08f-20. Ma chyba tryb, którego poszukujesz. Mogę coś spraedzic i nagrać film.
@brachistochrona z ciekawostek to dzisiaj aj mi wypadł z tego gumowego mocowania gdy zjeżdżają z dość sporej górki nierównym brukiem puściłem kierownicę
  • Odpowiedz
  • 0
@kendi mam ten model który wpisałem wyżej. Trybów jest 5.
1Strobo,
2 długie - 4 krótkie,
3x przerwa,
stały mocny,
stały słabszy
  • Odpowiedz
@kendi: @brachistochrona: Mam tego Gacirona. Ogólnie OK, poza montowaniem. Mam wrażenie, że zaraz zgubię ten dzyndzelek i nie będę miał jak lampki zamontować wtedy, jak będzie ciemno i daleko od domu. Macie na to jakiś patent? Jakiś zamiennik czy cuś?
  • Odpowiedz
  • 1
@Cyfranek ja mam zamontowana cały czas na podkładkach pod mostkiem. Tylko raz wyleciała mi lampka gdy zjeżdżalem z górki po bruku i puściłem kierownicę. Lampkę tylko raz ladowalem, używam migajacych trybów gdy zaczyna się robić ciemno. Dość długo wytrzymała po wyjęciu z pudełka. Przeżyła 1xtylna Meroca oraz 1x XLITE100 +wspomaganie innymi tylnymi lampkami
  • Odpowiedz