Wpis z mikrobloga

Dochodzę do wniosku, że nie nadaję się do związków. Po pierwsze jestem bezuczuciowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie lubię kontaktu fizycznego czyli zbyt częstego dotykania, przytulania, itd.. Po drugie efekt wow jakąś różową mija u mnie mniej więcej po dwóch tygodniach potem następuje zmniejszenie kontaktu bo w sumie nie widzę sensu aby codziennie do siebie pisać czy zbyt często siebie nawzajem oglądać bo w sumie nie ma o czym zbytnio rozmawiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po trzecie wnioskuje, że mi nie jest potrzebna miłość w życiu tylko "przyjaciel" do wspólnego wyjścia do kina czy pojechania na jakiś wypad. XD To wszystko prowadzi do dwóch opcji: - iść na jakąś terapię - spróbować homo bo być może idę złą drogą XD #gownowpis #badoo #tinder #rozowepaski
  • 7
@daot: mam tak samo jak ty. Kobiety nudzą mnie po kilku dniach znajomości. Pomimo dużej atencji ze strony kilku lasek, nie mam absolutnej ochoty wchodzić w cokolwiek bliższego z żadną z nich. Jak zaczynają mówić o swoich problemach to już mnie nie ma.

Czy pamiętasz moment kiedy ci się takie coś zaczęło, czy zawsze byłeś taki a nie inny?
Czy pamiętasz moment kiedy ci się takie coś zaczęło, czy zawsze byłeś taki a nie inny?


@brunatnoziem: Zawsze, a przynajmniej nie pamiętam aby nastąpiła zmiana w tej kwestii w jakimś okresie mojego życia.

Również rozmowy o problemach, dolegliwościach czy zwierzanie się, że ma okres mnie odtrącają. XD A gierki typu "domyśl się" mnie irytują i uważam za infantylne. W końcu jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy jakąś zdolność komunikacji, prawda?. Co gorsza