Wpis z mikrobloga

Sa tu jacys specjalosci od #wyskok?
Szukam ludzi którzy specjalizuja sje w tej dziedzinie . Z racji tego ze trenuje siatkówkę a mam tylko 190 ciągle próbuje polepszyć wyskok i dynamike-aktulnie gdy mam dobry tydzien to ok 3,10-3,15 dosieznego i dynamika mega. Taki staly to ok 3,05. Niestey w tygodniu zdarza mi sie być z 6x w ruchu( 2x silownia na gorna cześć ciaal, 1x nogi) 2x nogi+ mecz.
Dysponuje ktos fachowa wiedza i byłby w stabie wspomoc kilkoma radami?-jesli trzebq to odplatnie. Plan treningowy mam the Jump manual, ale realizuje tylko czesc silwoa poki co. Ogolnie mam stagnacje juz dluuugi czas, pomimo obozów, ciezkich miesiecy trenibgu. Chcialbym cos zmienic. Masa to 83kg.
Taguje dla zasiegu:
#mirkokoksy #siatkowka #niebieskiepaski #silownia
  • 5
@SiemaNagor dosiezny z miejsca tyle masz?:) jesli tak to bardzo ladnie :)
No ja przy zmeczonych nogach nie lapie obreczy, jak jestem wypoczety to lapie obrecz dwoma rekami. Gdy mam dobry dzien to przychodzi mi to z lekkoscia. Z nabiegu jest w stanie prawie nakryc antenke przy siatce gdy mam dobra forme
@nariox sorry z miejsca 3,05, moze 3,06 bo mierze sie zazwyczaj przy koszach. No fakt, nieskromnie mowiac wyskok mam niezly ale i tak do znajomych 190cm wzrostu sie nie umywam. Przy 190cm w profesjonalnej siatkowce trzeba byc juz niezlym talentem zeby sie wybic, na jakim poziomie grasz?