Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh. Od 3 tygodni brak seksu w związku , przez ostatnie miesiące może 2-3 razy. Mega dobijające kocham ja jesteśmy razem 5 lat ale jest coraz gorzej w tych sprawach, mi tego brakuje , nie zdradza mnie tego jestem pewien w 100% .
Zaczynaja mi się w głowie pojawiać pomysły roksy ... k---a :/
#rozowepaski #zwiazki #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: zdradza. Jak nie fizycznie to przynajmniej już w myślach. Nie rucha się, bo chcę czegoś innego. Woli prawdopodobnie masturbowac się albo przynajmniej podniecać się w rozmowach z innymi kolesiami które prowadzi teraz w tajemnicy przed tobą.
U mnie tak było.

Weronika ty k---o dodawaj 7 lat mojego życia
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: rozmowa na ten temat z nią moim zdaniem tylko pogorszy sprawę. Kobiegy lubią twardych i zdecydowanych facetów, przez taką rozmowę wyjdziesz moim zdaniem a cipke co na kolanach przychodzi błagać o s--s. Niestety, ale sytuacja jest dosyć mocno podbramkowa. Jak bardzo zależy Ci na niej to osobiście postaralbym się najpierw wziąć sam sprawy w swoje ręce a jak to nie wypali to wtedy porozmawiać jako ostatnie koło ratunkowe.

Spróbuj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: juz spermiarze sie odezwali, że skoro nie chce seksu to bolec na boku. Ot moze byc wypalanie, brak pociagu do siebie- normalka po takim czasie jesli nic sie z tym nie robi. Mialem podobnie tylko ze to mnie laska tak juz nie jarala jak na poczatku (seksy były ale raczej dla spuszczenia z krzyza).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PanJapson: I masz rację i jej nie masz. Jeżeli podejdzie do tego na zasadzie "na dajesz mi, gaj bardzo mi nie dajesz, czemu? Daj mi proszę, błagam bo o roskie myślę" to tak, pogorszy sprawę i wyjdzie na ciepkę. Ale jeżeli wybada teren od strony emocjonalnej, czyli czy wszytko u niej dobrze, czy się czymś nie martwi albo czy coś ją nie przytłacza to nie popełni błędu, wręcz przeciwnie.

Nie
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: op wspomina, że taka sytuacja trwa od kilku miesięcy. Skoro są tak blisko zgaduje, że wiedziałby o zmartwieniach, które mogą tak blokować.

Jeżeli coś pachnie jak ryba to najprawdopodobniej jest to ryba. Op nie napisał tego postu dlatego, że coś mu się w nocy przysnilo.

OP, o ile wybierzesz rozmowę to lepiej dobrze się do niej przygotuj. Moim zdaniem taka rozmowa to jak wejście na pole minowe- sam pomysł
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Stalowa_Figura: rozmowa na ten temat z nią moim zdaniem tylko pogorszy sprawę. Kobiegy lubią twardych i zdecydowanych facetów, przez taką rozmowę wyjdziesz moim zdaniem a cipke co na kolanach przychodzi błagać o s--s. Niestety, ale sytuacja jest dosyć mocno podbramkowa. Jak bardzo zależy Ci na niej to osobiście postaralbym się najpierw wziąć sam sprawy w swoje ręce a jak to nie wypali to wtedy porozmawiać jako ostatnie koło ratunkowe.


Spróbuj
  • Odpowiedz