Wpis z mikrobloga

@Umeraczyk: czemu głupi? na razie 3 odcinki oglądnąłem, ale nic takiego szczególnie głupiego nie zauważyłem. No chyba że w nastepnych coś się dzieje xD ale głupotą Daybreak nie pobije, tego imo się oglądać nie da w późniejszych odcinkach
  • Odpowiedz
  • 0
@Umeraczyk mam to samo, z odcinka na odcinek coraz gorzej, a dopiero trzy za mną. Spraszają hipsterskich nastolatków do swojej miejscówki, piwko, impreza i nagle w 3 minuty po "płonnej" przemowie już #!$%@? rozwalać rzeźnie XD
  • Odpowiedz
@Erhard: Później nie jest łatwiej, włamują się od tak prawie wszędzie wytrychem, nie ważne czy to sklep, muzeum czy komis samochodowy, są w stanie bez problemu otworzyć za pomocą druta drzwi do suva za kilkaset tysięcy euro, bez włączania alarmu xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Umeraczyk to zabieram sie za kolejny odcinek, niech już stracę te 45 minut. Urocze też było jak te pseudonaziole najechali na nich, oczywiście bananowa młodzież wygrała bitwę i o tych naziolach totalnie cicho, już po kłopocie XD a po pierwszym odcinku myślałem, że na tym się będzie opierał serial, a tu jednak lewicowe bon moty (zli producenci mjensa, zle odzieżowe firmy, złe kapitalistyczne galerie handlowe, złe fast foody) i to jeszcze tak
  • Odpowiedz
@Erhard: właśnie beke miałem taką, niby było ich tylu z kijami, a rudego szefa podusił chwile i zmusił żeby odwował swoich, a ci w sekunde rzucili broń i grzecznie w kolejce pod drabinką stoją xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Umeraczyk jebłem już po 3 minutach 4. odcinka. Rahim "ratujmy moich kumpli!" a ta alternatywka do niego, że za pózno na to, ale za to na pocałunek 200 m od akcji policji to tam bez problemu. I Rahim po tym już uhahany i #!$%@? sobie nie myśląc o ekipie XD jprdl, co ja pacze
  • Odpowiedz
  • 1
@Umeraczyk i policjant psychopata co zabija cielaka i potem sobie za smakiem #!$%@? kanapke z miesem, zeby pokazać jak bardzo jest on zły XD ten serial to jakaś parodia lewicowych postulatów. Powinni z nim zrobić jeszcze scenę jak sam zdziera futra ze zwierząt i robi sobie ubranie XD
  • Odpowiedz
@Erhard: Spokojnie, policjant potem spiskuje że jak partia nazioli wygra, to nie będą musieli sie ukrywać XDD
Jeszcze Zuzia potem się tłumaczy temu co imienia nie pamiętam ich chad szefowi, że ona nie chciała robić szturmu na Rzeźnie i była od początku przeciwna xDDD
  • Odpowiedz