Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur... ten specjalnie naciągany temat rzekomego romansu Ewy i Kamila w odcinkach. Masakra. Przecież wiadomo, że nic z tego nie będzie. Strasznie sztuczne.
#bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snashtn: to nie ma znaczenia.. Ważne, że promują Kamila.. Babcie i matki to kupią.. Np. moja mama jest nimi zachwycona, a o streamie, fb, IG. nie ma pojecia.. Ogląda tylko odcinki w tvn7..
#bigbrother
  • Odpowiedz
@kimi38: @snashtn: mi jest żal Jezusa. To już nie ma znaczenia czy z ewa się znal przed programem czy nie bo jak ich obserwuje na streamie to widać ze on coś by jednak chciał podziałać a ona ma to w dupie. Niepotrzebnie traci na nią czas klejac się do niej bo i tak gowno z tego będzie a borderka niepotrzebnie mu robi nadzieje.
  • Odpowiedz
@KaTtrrA: Dokładnie. Produkcja od samego początku, gdy zauważyli, że Ewa zbliżyła się do Natana to starali się to ukrócić. Tydzień kowbojski gdzie Natan nie mógł rozmawiać z kobietami i zaraz potem zakaz rozmawiania i kontaktu z Ewą. Mieli plan na Ewę i Kamila, ale nie przewidzieli, że może wydarzyć się coś innego. Teraz gdy już nie ma Natana to jadą po bandzie i z ludzi robią debili. Każdy kto ogląda
  • Odpowiedz