Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie #!$%@? jak traktowanie faceta przez kobiety jak kawałek gówna. O co mi chodzi? Chodzi mi o sytuację gdy jakiś niebieski zna jakąś różową x lat, przez ten czas ona go traktuje jak powietrze, a po tych x latach, gdy już się wyskakała na bolcach chadów z którymi jej nie wyszło, startuje do tego niebieskiego, którego uważa za gorszy sort! A dlaczego go uważa za gorszy sort? No pomyślcie mając do wyboru jego i innych, cały czas wybierała innych, a jego olewała, dopiero gdy wykorzystała wszystkie inne opcje, zwróciła uwagę na niego. Jak byści się czuli gdybyście zostali wybrani jako ostatni? Przecież zawsze gdy kogoś/coś wybieramy jako pierwsze, to robimy tak tylko dlatego, że w porównaniu z innymi opcjami, ta pierwsza wybrana opcja była według nas najlepsza.
#przemyslenia #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

  • 24
@Jestembogaty: z drugiej strony, czemu nie potraktować tego jako coś dobrego? Ostatecznie wybiera Ciebie. A jeśli ty sam źle o sobie myślisz, to praktycznie czego by nie zrobiła, będziesz traktował jako coś złego. Skąd wiesz jakie opcje były? Żyłeś jej życiem? Trochę takie samozaoranie.
z drugiej strony, czemu nie potraktować tego jako coś dobrego? Ostatecznie wybiera Ciebie.


@Kerrigan: to można przyrównać do bycia wybranym jako ostatni przez "kapitanów" drużyn na wf do grania piłki nożnej - ostatni zawsze był tym njgorszym, bo nikt nie chciał mieć w drużynie najgorszego, dlatego najpierw wybierało się tych najlepszyc, a na końcu zostawali ci njgorsi, i tu jest tak samo.
@TotalDisaster: ale kobiety nie działają tak samo jak faceci. Dużo o tym pisał Starowicz. Żeby nie było, pewnie są takie które myślą tylko przez pryzmat materialny, ale to wbrew pozorom chyba nie ma takich zbyt wiele, bo to jest "ciężka praca', to jest udawanie 24h/7, a to kosztuje bardzo dużo energii, no i jest okupione ryzykiem, że się nie powiedzie. Żaden interes ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast
@Jestembogaty: o dzięki za film na wieczór, perfekcyjnie wstrzeliłeś się w moje dzisiejsze rozkminy życiowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Miałam kiedyś w planach ogarnąć dobrze teorię gier.
traktowanie faceta przez kobiety jak kawałek gówna.

niebieski zna jakąś różową x lat, przez ten czas ona go traktuje jak powietrze


@Jestembogaty: problem w tym, że to faceci sami traktują się jak gówno. Jak mozna być traktowanym przez kogoś jak powietrze przez całe lata jak się ma zdrowe poczucie własnej wartości? Jak masz zdrowe podejście to nie ma w Twoim zyciu ludzi, którzy nic Ci nie dają, a już szczególnie kobiet,
@Jestembogaty: Generalnie prawda - nie jest to w porządku i nic w tym przyjemnego. Tyle, że jeśli facet lata za taką typką x lat, znosi przez te x lat olewanie, traktowanie jak zabawkę, wchodzi w rolę rękawa do wypłakiwania się czy wręcz "piorunochronu emocjonalnego" zbierając joby za to, że ktoś pannę wkurzył (i takie przypadki się zdarzają), to trudno nazwać go szanującym się mężczyzną. Trudno też zwalić całość winy na dziewczynę.
Ostatecznie wybiera Ciebie.


@Kerrigan: Nie nie wybiera, nie można nazwać tego wyborem, po prostu nie zostało nic lepszego. W takim związku nikt nie będzie szczęśliwy. Facet wie, że jest kołem ratunkowym bo kobiecie nie wypaliło z lepszymi samcami. Kobieta jest wiecznie sfrustrowana bo porównuje swojego beciaka do alfa z którymi się ruchała za młodu, ale nie udało się żadnego usidlić.
@Kerrigan: Moim zdaniem w takim przypadku najlepiej sobie darować związek. Nic dobrego z tego nie będzie, facet w takim przypadku powinien sobie darować po pierwszym odrzuceniu i próbować znaleźć inną różową.