Wpis z mikrobloga

Mirki, mieliście kiedyś tak? Kupiłem nową pomadę do włosów, padło na produkt od Pomp & Co. Mocny chwyt, matowe wykończenie i świetny koloński zapach... Tylko właśnie - zapach. Pierwsze 3 dni od razu po otwarciu słoiczka czułem tę przyjemną woń, po rozgrzaniu i nałożeniu na włosy było jeszcze lepiej. Dziś otwieram, nic nie poczułem, lekkie zdziwko, ale ok - pewnie przez katar. Nabieram porcję na palec, podkładam pod nos i koloński aromat jest ledwie wyczuwalny, ale to nic, bo dominuje taka kwaśna, zjełczała nuta! Jakby się popsuła zawartość. Pytam domowników i potwierdzają zgodnie, że zapach jest inny, gorszy i faktycznie kwaśny jakby. Mogłaby się popsuć taj szybko? Czy może wadliwa seria? W poniedziałek będę reklamował, ale ciekawy jestem Waszej opinii.
#wlosy #pomada #fryzjer #barber #modameska
mich_uj - Mirki, mieliście kiedyś tak? Kupiłem nową pomadę do włosów, padło na produk...

źródło: comment_VuSliED6KA81VAHXhgIAUAEYkOcPFwAY.jpg

Pobierz
  • 10
@Czarzy: Obstawiam jakaś wadliwą serię xd Postawiłem ją teraz w chłodniejszym miejscu, może to coś da. Stała w łazience, gdzie jest dość ciepło, ale też jakoś bez przesady - z 23-24 stopnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mich_uj: tak #!$%@?ąc to zauważyłeś może pogorszenie jakości włosów od stosowania takich rzeczy? Myślę że jest to nie możliwe żeby się popsuła,miałem wiele z różnych firm i nigdy tak nie było
@ssehflodur: Nie zauważyłem, a układam na różne pomady prawie codziennie od jakichś 8 miesięcy. Fakt, że staram się dbać o włosy i korzystać z dobrych szamponów i odżywek. Ja też różne przerabiałem i pierwszy taki przypadek :/