Wpis z mikrobloga

Ponieważ zauważyłem brak pełnej transkrypcji słynnego filmu pt. Morenka, postanowiłem samodzielnie takową stworzyć. Teraz podzielę się z wami owocem mojej ciężkiej pracy.

-No to chodź Adasiu. Zapraszam na Morenke, tu jest Morenka b----l na Morenke Morenka "Sweet Night" po angielsku "Słodka Noc". Zapraszam cie Adasiu psik, czekaj kotka wygonię psik, psik. Chodź Adasiu zapraszam do pokoju, chodź Adasiu zapraszam, tutaj uprawiają s--s, o zobacz Adasiu ja dymam czekaj zamknę drzwi, poczekaj zamknę Adasiu drzwi, i już Adasiu bede mówił. O Adasiu zobacz ja lalkę rucham zaraz ci pokażę o już. Adasiu zobacz ja tak lalkę rucham o, zobacz Adasiu, ja z Asią s--s uprawiam, ach, ach, ach, ach, ja z Asią s--s uprawiam z Asią, Asia, z Asią s--s, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach,

-*śmiech*

-Ach, ach, ja Asię dmucham, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach. ach. ach. Jeszcze? Dobra, zobacz co tu pisze Adaś, ruchanie, ry, u, chy, a, ni, i e. S--s, c--j, c--a, j---ć, od tyłu, tutaj pisze j---ć, s----a c--j, podpaski, c---i d--a, s----a, c--a, c--j, k---s, s----a, okres, yy c---a. I tu pisze lizać cipkę, do buzi b----ć, i tu Adasiu o, s----a. K---s narysowany. Jesteśmy na Morence. W burdelu na Morence na Morence w burdelu na Morence. Na Morence o tu Adasiu o, s----a. Sy, py, e, ry, my a s----a. A weź Adasiu już się nagrało? Tutaj jeszcze s--s, ruchanie c--a c--j, s----a okres,

-To twój pokój jest tak?

-To mój pokój ta o tu zobacz. Tutaj mam dwa telewizory zobacz, dwa telewizory plazmę, no nagrywaj Adasiu nagrywaj o plazmę mam, o tu mam Seagala Van Damme'a o, Van Damme wali z obrotu, a Seagal łamie kości. Siła rażenia. A tu mam plazmę zoba plazmę Funai, plazma Funai Funai, i tutaj mam zobacz Adasiu o, i tutaj mam Sony. Taki zwykły Sony nagrywaj Sony telewizor, Sony Sony. I oglądam Van Damme'a i Seagala. Bo Jean-Claude Van Damme wali z obrotu, a Steven Seagal łamie kości. I Jean-Claude Van Damme Seagal i Van Damme dobra.


#pietrekkogucik #morenka #gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach