Wpis z mikrobloga

Ten, kto wymyślił ostatnią aktualizację #steam powinien zawisnąć... za jaja kuhwa!
To jest dramat! Zrobili z biblioteki gier taki maras, że brak mi słów.
Czemu oni do #!$%@?@ wafla nie dają przy takich aktualizacjach człowiekowi wyboru, jak chce żeby to wyglądało, tylko z automatu cisną swoją wizję swiata!
Było schludnie i czysto, jest burdel i oczopląs - picrel, połowa tych śmieci to gify.
Poprzednio lista gier mieściła mi się cała i jeszcze zostawało miejsce poniżej...

#zalesie #gry #pcmasterrace
chozi - Ten, kto wymyślił ostatnią aktualizację #steam powinien zawisnąć... za jaja k...

źródło: comment_aHOgTP77okujyozDbSNBAGJxF1ju9j6R.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Czemu oni do #!$%@?@ wafla nie dają przy takich aktualizacjach człowiekowi wyboru, jak chce żeby to wyglądało, tylko z automatu cisną swoją wizję swiata!


@chozi: bo kazdy chcialby cos innego
  • Odpowiedz
@chozi: Ja nie wiem jaki wy macie #!$%@? problem XD Co niby robicie w tej bibliotece tyle czasu że was #!$%@? boli przez te zmiany? 99% ludzi tylko wybiera grę i daje "graj" nie patrząc nawet na resztę tych bzdetów. Jeśli już to teraz łatwiej się tym posługuje bo masz na froncie ostatnie newsy o grach + kilka tytułów ostatnio granych do łatwego wyboru
  • Odpowiedz
  • 5
@drzuo: Gowno #!$%@? robicie w bibliotece! Czego do #!$%@? nie umiesz pojąć swoim malutkim móżdżkiem? Tego ze ktoś #!$%@? nie lubi jak mu się burdel robi i nie chce zmian, bo przyzwyczaił się przez lata do czegoś co funkcjonowało i nie trzeba było tego zmieniać? W #!$%@? mam newsy, które powodują oczopląs. Jak chciałem je zobaczyć to w poprzedniej wersji tez się dało zrobić, bez kolorowych kafelków dla upośledzonych dzieci.
  • Odpowiedz
  • 3
@drzuo: Powiedzonko debili, które można #!$%@? wszędzie, jak tylko ktoś raczy powiedzieć ze coś było lepsze niż jest teraz.
  • Odpowiedz
@chozi: wygląd to kwestia gustu, może się podobać lub nie, ale faktem jest, że wszystko jest o wiele bardziej przejrzyste, bardziej pod ręką i ma się więcej opcji do konfiguracji. Jak poświęcisz te 30 sekund na zapoznanie się z nowym wyglądem to dostrzeżesz zalety.
  • Odpowiedz
@chozi: Gadałem kiedyś z takim gościem z Bułgarii, i miał wielki ból dupy o to że zmienili Steamowy czat. Ja też go miałem, ale dlatego że był zbyt napompowany, jak wprowadzili tryb kompaktowy przestałem narzekać. Na nową bibliotekę też nie narzekam.

Jeżeli twój sposób myślenia polega na tym, że jakakolwiek zmiana tego co było jest zła i ma być tak jak dawniej, to szykuj się na częste bóle dupska, bo
  • Odpowiedz
@chozi: #!$%@?, teraz jest lepiej. Wiekszosc sie cieszy ze zmian. A jak sie nie podoba to nikt nie zmusza cie w korzystaniu ze steama. Mozesz usunac biblioteke gier, odinstalowac aplikacje i poszukac sobie lepszej.

Pozdrawiam, programista Steama.
  • Odpowiedz
Czego do #!$%@? nie umiesz pojąć swoim malutkim móżdżkiem?


@chozi: napisał polak op, który nie potrafi pojąć swoim malutkim polskim mozdzkiem wygody i funkcjonalności nowej biblioteki. Ba! Nie wpadnie mu do głowy, żeby zajrzeć do ustawień (bo pewnie nie wie gdzie są).

OP mentalnie dalej jest gdzieś w roku 2000 i pewnie prędko stamtąd nie wróci.

:)
  • Odpowiedz
@chozi: zgadzam się z Tobą choojnia straszna i najgorsze że nawet opcjami nie da się tego bardzo zmienić, tylko delikatnie uprościć ale nie wrócić do starego wyglądu. Temu kto to wymyślił powinni przyznać nagrodę najgorzej zaprojektowanego interface roku.
  • Odpowiedz