Wpis z mikrobloga

@zycietokuj: kindle + chomikuj taka prawda, ceny książek są porąbane, szczególnie nowości. Jeśli na łożu smierci miałbym wspomnieć życie i zrozumieć że przeczytałem tylko 1/100 tego co bym mógł ze względów finansowych to bym chyba sobie palnął w łeb z miejsca z żalu nad swoim żywotem. Nie zmienia to faktu że od czasu do czasu jednak kupie jakiegoś ebooka szczególnie, żeby wspomóc polskich twórców fajnych serii
  • Odpowiedz
@zycietokuj:

Istnieje coś takiego jak biblioteka i istnieje coś takiego jak Legimi (40 złotych miesięcznie i masz dostęp do bazy wielu książek).

A tak to antykwariaty, garażówki, artrage.pl i Upolujebooka.pl
  • Odpowiedz
@zycietokuj: kindle, ale bez chomika. Przez jakiś czas praktykowałem system jak @stefan8800, ale na chomiku niektóre ebooki są fatalnej jakości (źle poformatowane, entery w losowych miejscach, bez podziału na rozdziały, polskich liter albo co gorsza z krzaczkami itp.).

Obecnie kupuję książki za pomocą "świata czytników". Mają kapitalną wyszukiwarkę - wpisuję interesującą mnie pozycję, wyszukiwarka pokazuje wszystkie księgarnie internetowe z cenami, a jeżeli cena nie odpowiada - ustawia się alert cenowy.
  • Odpowiedz
@zycietokuj: internet to aros/livro, ewentualnie empik jeśli dostane kupony rabatowe (często w pracy mi dają)
stacjonarnie: kosze z przecenami książek w marketach (zawsze tam coś upoluję) i sklep Expans na ul. Ordona 2A w Warszawie, kumaci wiedzą co tam jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zycietokuj: Filtruję przez ceneo.pl

Przykład: odpalam czytam.pl wpisuję: Ekonomia dla każdego. Patrzę 74,55 zł

Odpalam ceneo.pl wpisuję:Ekonomia dla każdego. Patrzę na czytam.pl a tam cena 64,17 zł

Oczywiście są tańsze księgarnie ale to tylko przykład że warto filtrować przez ceneo.pl

Maja z tego dodatkową kasę jako że kupujesz z reflinka ceneo ale cena dla klienta jest mniejsza. W tym przypadku to jest ponad 13% taniej

Polecam. Oczywiście mam na myśli książki
Hybris - @zycietokuj: Filtruję przez ceneo.pl 

Przykład: odpalam czytam.pl wpisuję...

źródło: comment_Jou1cvK9uBSZJo2YYa9TMLH37sBZ6pTK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zycietokuj:
@haes82: Mam bardzo podobnie, przy czym większość książek kupiłem na promocjach typu " przez 24h wszystkie książki wydawnictwa XYZ są po 12.99" teraz są bardzo rzadko, zwykle kilka stów pękało, natomiast teraz uczestniczę w kilku komunach książkowych, tylko jest zasada: otrzymanych książek nie puszczamy dalej w ruch. Ustawiam alerty cenowe na upolujebooka.pl .
  • Odpowiedz