Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mam problem z Forzą, mianowicie przy szybkiej jeździe zanika mi droga i wyskakuje błąd: "niska przepustowość streamowania" po czym zatrzymuje samochód do 0. Specyfikacja PC: Intel i7-4770, ram 16gb, grafa GeForce GTX 1660 6GB. Wcześniej nic takiego się nie działo nawet na gorszej karcie graficznej GTX 960 2GB. Szukałem rozwiązania po różnych forach ale nikt nic konkretnego nie pisze. Wszystkie te "problem fixy" zrobiłem, a błąd nadal występuje i niezależnie od czasu grania czy gram 5min czy 3h błąd wywala nagle i #!$%@?. Wygląda to tak samo jak na tym wideo: https://www.youtube.com/watch?v=_Y8M8QY5Lu0
#forza #forzahorizon4
  • 24
  • Odpowiedz
@kefir1992: Tak próbowałem i nadal jest to samo. Próbowałem zwiększać priorytet dla gry, uruchamiać jako administrator, zmniejszać ustawienia graficzne, odłączać wszystkie inne urządzenia od internetu, uruchamiać czysty rozruch systemu czy jak to tam się nazywa i za każdym razem jest to samo. Jak wspomniałem w głównym poście zdarza się to nieregularnie. Mogę grać 5h i nic się nie będzie działo, a może wywalić błąd po 3min rozgrywki. Cały reddit przeczytany i
  • Odpowiedz
@MrKa: Gra sama z siebie doinstalowuje pojedyncze samochody i inne bzdury, nawet jeśli masz Ultimate. Rozwiązaniem jest usunięcie wszystkiego poza podstawą gry i dwóch dodatków jeśli posiadasz. Reszta won. Męczyłem się z tym przez długi czas, ale po powyższych krokach wszystko jest w porządku.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Jak na polaczka przystało mam samą podstawkę plus te darmowe dodatki na Mitsubishi i coś tam jeszcze bo oczywiście gram przez game pass. Koledzy wyżej piszą o dysku HDD i też o tym myślałem ale dzisiaj się dowiedziałem, że kumpel na nowym sprzęcie (kupiony dosłownie tydzień temu) z dyskiem SSD ma ten sam problem także wina nie leży raczej w dysku.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Nie mam pojęcia jak je usunąć bo na microsoft store pokazuje, że mam je zainstalowane na dysku te car packi, a po wejściu w nie pokazuje "zainstaluj na tym urządzeniu" tak samo w dodaj usuń programy ich nie widzę.
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: Coś mi świta... Mam angielskiego Windowsa i nie wiem jak poszczególne menu nazywają się po polsku, ale damy radę. Wejdź w Ustawienia Systemu, ale nie do Panelu Sterowania. Albo wyszukaj "aplikacje i funkcje" czy jakoś tak. Zobaczysz listę zainstalowanych programów, kliknij w Forzę i "modyfikuj". Chyba tam są wszystkie car packi, ale nie jestem pewien. Jeśli nie, to wracamy do punktu wyjścia i napiszę Ci później.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Zgadza się wszystko! Car packi usunięte będę sprawdzał teraz co i jak. Coś mi świta, że problemy zaczęły się po zainstalowaniu packa na Talbota Sunbeam ale sam już pewny nie jestem. Dzięki wielkie jeszcze raz za pomoc, dam znać czy to coś zmieniło czy jednak hdd do wymiany.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Grałem teraz 1h i żadnego błędu nie było ale nie chcę mi się już grać dłużej dzisiaj żeby sprawdzić czy błąd się pojawi czy nie bo jak pisałem w głównym poście pojawiał się on nieregularnie. Jutro obadam jeszcze raz i dam znać jak coś ;)
  • Odpowiedz