Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mam problem z Forzą, mianowicie przy szybkiej jeździe zanika mi droga i wyskakuje błąd: "niska przepustowość streamowania" po czym zatrzymuje samochód do 0. Specyfikacja PC: Intel i7-4770, ram 16gb, grafa GeForce GTX 1660 6GB. Wcześniej nic takiego się nie działo nawet na gorszej karcie graficznej GTX 960 2GB. Szukałem rozwiązania po różnych forach ale nikt nic konkretnego nie pisze. Wszystkie te "problem fixy" zrobiłem, a błąd nadal występuje i niezależnie od czasu grania czy gram 5min czy 3h błąd wywala nagle i #!$%@?. Wygląda to tak samo jak na tym wideo: https://www.youtube.com/watch?v=_Y8M8QY5Lu0
#forza #forzahorizon4
  • 24
  • Odpowiedz
@Tomahawkkk: @Kick_Ass: @Kubuni: @dolOfWK6KN: @MrKa: @J_A_N: Problem rozwiązany. Pół dnia przeglądaliśmy z kumplem (który ma identyczny problem ale ma grę zainstalowaną na SSD) różne fora reddity zagramaniczne itp itd i rzucił nam się w oczy jeden post z linkiem do tematu na zagranicznym supporcie Nvidii, że od sterowników 44x jest problem tego typu w Forzie. Zrobiliśmy downgrade sterowników do wersji 436.48 i wszystko śmiga jak ta
  • Odpowiedz