Wpis z mikrobloga

Teraz dopiero zobaczyłem skrót ze wczorajszego meczu, widzę, że nic się nie zmieniło i dalej #juventus odpowiednio smaruje sędziom xDDD tam nawet kontaktu nie było, jeżeli był to na poziomie muszki owocówki próbującej nerwowo usiąść na gruszce. Najlepszy jednak ten zamach nogą Ronaldo po niby kontakcie to jakieś x #!$%@? D !!! co on chciał motorynkę odpalić ?! Juve ma najmocniejszy skład w lidze, naprawdę nie trzeba im aż tak pomagać....
#seriea

Ronaldo odpalający wyimaginowaną motorynkę
  • 15
  • Odpowiedz
@Habu: No i żeby nie było to zgadzam się że Ronaldo oczywiście przyaktorzył i sporo dodał od siebie, ale był faulowany. Był kontakt nogi obrońcy z piszczelem i był przytrzymywany, lekko bo lekko, ale jednak.
  • Odpowiedz
@Minieri: ja tam nie widzę, nawet jeżeli był to tak jak pisałem wyżej, minimalny- a Ronaldo dodał tyle od siebie, że można by było to wysłać to śmiechu warte
  • Odpowiedz
@Habu: No tak, dodał od siebie to jasne, ale Ronaldo minął typa, ten się spóźnił z interwencją i wystarczy że dotknie nogi Ronaldo i jest karny. Tak to działa niestety.
  • Odpowiedz
@Minieri: i tak boli takie coś, bo tak jak pisałem wyżej, Juve jest bezapelacyjnie najlepszy w lidze (na chwile obecną tylko kadrowo i punktowo) ale kurde ludzie bez przesady...
  • Odpowiedz
@Habu: No ale co bez przesady? Przecież to jest karny, ale że to akurat Juve i doliczony czas to oczywiście znowu zaczyna się #!$%@? o sędziach.
  • Odpowiedz
@Minieri: @Habu: ja też będę trzymał stronę Minieriego, bo zgodzam się, że był karny, ale wytłumaczę dlaczego
Założmy, że Ronaldo się nie przewraca, dobiega do piłki i próbuje strzelić lub podać - nie ma tutaj aż tak dużego prawdopodobieństwa, że padnie gol jak przy karnym. Został jednak kopnięty, więc należał się w tym momencie faul, często piłkarze muszą niestety upaść, trochę dodać od siebie, żeby pokazać, że ten faul był
  • Odpowiedz
@Habu: jak zwykle. 20 lat minęło od jednej sytuacji i teraz każdą będziesz do tego porównywał? przecież dla każdej drużyny można taką sytuację znaleźć i wypominać tylko do juve wszyscy mają #boldupy. Juve obecnie zdominowało serie a więc kompleksy fanów pozostałych drużyn tak #!$%@?ło w kosmos że będą szukać oszustwa nawet przy oczywistym karnym.
  • Odpowiedz
btw, każdy wątpliwy karny dla Juve kojarzy mi się z tym ronaldo vs Juve , nic już na to nie poradzę


@Habu: W tym samym meczu miałeś inne kontrowersje. W tym samym sezonie też. Wczorajszy karny był prawidłowy, a ludzie zawsze pamiętają tylko to co podpada na korzyść Juve.
  • Odpowiedz
@Habu: jak pomagają Interowi, Napoli czy Milanowi to cisza, ale wystarczy jedna wątpliwa (nie tu, bo faul był) decyzja na korzyść Juventusu i już ból dupy zakompleksionych gburów xD Nie mogą wasze kluby wygrać na boisku to trzeba czasem wywołać jakąś aferę lub kręcić Małysza w necie.
  • Odpowiedz