Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pyroxar: jakbyś się miała opsrać to nie mój virus 10 oraz sam się aktualizował. Uprzedzam bo znając twój orzeszk to i tak nic nie zrozumie i będziesz bredzić, że to mój.
@pyroxar: Ale się dałeś przyłapać na gorącym uczynku z Windowsem 10 na kompie i jeszcze się wypierasz że to nie Twój XDDD

Jakbym Cię przyłapała z siurem dziekana Arnolda w paszczy to też byś się tłumaczył że to nie twoja paszcza? XDDDD

Weź typie bo mnie gorszysz tym windowsem. Tylko Linux mint. Masz filmik może on Ci przemówi do tej twojej pustej .netowej łepetyny:

https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dugopis: nic nie piszesz, żadnych wskazówek dotyczących filozofii czy praktycznych działań jak rozwijanie kodu.

Ciągle mnie próbujesz poniżyć i to przez swoją własną durnote bo nie rozumiesz tego co pisze. Sam wielkorotnie to pokazałeś myląc pojęcia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wujektadek: to co już mówiłem, wolność polega na robieniu tego co właściwie, nie tego co się chcę. Dlatego używam tej wiedzy, którą wyniosłem z filozofii wolnego oprogramowania i używam tego twierdzenia w innych wątkach.

Już zwarły zwoje?