Wpis z mikrobloga

@Marek1991: No to zacznijmy po kolei

Wilkosz - Człowiek z poprzedniej epoki, może nawet dwóch. Jego wiedza zatrzymała się w czasach gdy używano kart dziurkowanych, programy które pokazuje na swoich slajdach napisałby gimnazjalista, a na kolokwium od zadania od czapy. W zasadzie całe laboratoria poświęcone są próbie zaliczenia wykładu.

Szymańda - trochę nerwowy, mało pomaga na laborkach z sieci, gdy drugi prowadzący chętnie tłumaczył jak coś nie wychodziło, ale trzeba mu przyznać że wiedzę ma sporą więc tutaj nie mogę wiele złego
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: no bo lepiej zrobić 1 zadanie dobrze, niż 3 źle. Co nie tak było z kolosami u Wilkosza? Mi się wydaje że spoko bo były i schematy blokowe, pisanie algorytmów jak i pisanie programu.
U Świstacza przecież każdy kto chciał mógł się nauczyć. Referat był na ocenę 3. Gdybyś mu powiedział, że chcesz pisać kolokwium to dostałbyś zadania.
Za dużo narzekasz.
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: O Krzysiu Krawczyku zapomniałem. Też miałem z nim do czynienia. Napisałem referat o dostałem 3.0, jedno z najdziwniejszych jakie dostałem w życiu xD
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Wstyd dla pwr. Jak nie wiem co. A komentarz rzeczniki uczelni jest taki że Gratulują Uwr, ale nie będą komentować decyzji międzynarodowej komiaji. No jeszcze niech focha strzeli.Podobno to kwestia tego co opisali we wniosku. Pewnie obiecali polskie Mit i jakoś nikt nie uwierzył.
Za to dostanie się UP na drugą ligowa listę to chyba raczej sukces dla tej uczelnii (jest stosunkowo mała)
  • Odpowiedz